Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада намагається не допустити кандидата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ на вибори

Влада не залишає спроб будь-якими методами перешкодити політичній партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» провести своїх кандидатів до Верховної Ради України. На цей раз влада руками Центральної виборчої комісії спробувала не допустити найрейтинговішого кандидата у народні депутати по 182 округу (Херсон) Володимира Сальдо.

Центрвиборчком під надуманим приводом відмовив Володимиру Сальдо у реєстрації кандидатом у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 182 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 року.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розцінює подібні дії влади як політичне переслідування представників нашої партії. На нас тиснуть за те, що ми послідовно відстоюємо повернення миру в Україну, пропонуючи для цього конкретні методи - прямі переговори всіх учасників конфлікту.

На жаль, у цьому питанні нова влада діє точнісінько як стара: використовує адмінресурс, ручних членів Центрвиборчкому і суддів, зневажаючи закон, який покликана захищати. Доводиться визнати, що президент Володимир Зеленський під гаслом оновлення влади чітко йде слідами свого попередника Петра Порошенка.

І рішення ЦВК про відмову у реєстрації кандидата у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимира Сальдо – яскравий тому приклад.

Але ми не здамося і будемо далі боротися за те, щоб повернути мир в Україну і витягнути людей з тієї убогості, в яку їх загнала минула і нинішня влада!

Опубліковано: 26 червня 2019
×
Приєднатися