Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада продемонструвала повну зневагу до правових процедур, переслідуючи Тараса Козака

Видача судом за клопотанням Служби безпеки України дозволу на затримання народного депутата, члена Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Тараса Козака, який зараз перебуває на лікуванні в Білорусі, є продовженням злочинної кампанії влади з розправи із політичними опонентами.

У такий спосіб влада має на меті кілька цілей ‒ від політичного тиску на опозицію до створення перешкод для захисту в суді інтересів півтори тисячі журналістів незаконно заборонених телеканалів. Також це створює передумови для упередженого розгляду питання відновлення прав вищевказаних телевізійних каналів і, отже, продовження політики, спрямованої на знищення свободи слова в Україні.

Влада незаконно переслідує опозиційних народних депутатів, використовуючи для цього повністю підконтрольну СБУ, керівник якої, з огляду на особисті зв'язки, реалізує план Президента Володимира Зеленського і тих сил, які здійснюють зовнішнє управління Україною. Цей план спрямований на знищення опозиції, яка є єдиною реальною небезпекою для нинішньої системи диктатури, установленої в Україні.

В Україні вибудувана ціла каральна система політичних репресій. Не понісши відповідальності за вчинене нею свавілля, сьогодні влада пішла далі ‒ ухвалила рішення про переслідування ще одного депутата від ОПЗЖ.

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: в Україні набирають силу політичні репресії. Ведеться переслідування неугодних політиків, висуваються бездоказові звинувачення ‒ нахабно і цинічно, з використанням найвідвертіших маніпуляцій, підроблень та фальсифікацій. Дійшло до того, що представник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано був змушений заявити, що Україна повинна забезпечити належну правову процедуру під час розгляду справи Віктора Медведчука, що триває. Однак ці заклики Україна цинічно і злочинно ігнорує. Хоча всі процесуальні дії щодо справ, фігурантами яких є народні депутати, має здійснювати Державне бюро розслідувань, влада вкотре використовує допомогу керованої та підконтрольної їй СБУ, що ставить хрест на дотриманні норм Конституції, українського законодавства і правових процедур.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 20 травня 2021
×
Приєднатися