Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада, яка нездатна принести мир в Україну, повинна вибачитися перед українцями і скласти повноваження

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Головну вимогу українського народу - повернути країні мир, так і не виконано. Володимир Зеленський і його політична команда виявилися нездатними забезпечити мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Влада, що наслідує режим Порошенка, втратила довіру громадян, і повинна піти у відставку!

«Мир - за рік» - під таким гаслом переміг Володимир Зеленський і його політична команда. Вони взяли на себе зобов'язання перед українським народом покласти край політиці Порошенка, зупинити конфлікт, «зшити країну». Але сьогодні Зе-влада стала клоном режиму Порошенка. Український народ було підступно обдурено!

Тепер ключові переговорники від України руйнують Мінські угоди - єдину правову основу для мирного врегулювання і готують українське суспільство до нескінченного конфлікту на Донбасі. Віце-прем'єр і перший заступник голови української делегації в ТКГ Олексій Резніков в черговому інтерв'ю заявив, що реінтеграція Донбасу в Україні займе 25 років і закликав український народ з цим змиритися.

Подібні заяви демонструють лише одне - Зе-влада офіційно визнала, що вона, як і режим Порошенка, не прагне миру, домогтися його не може, і впоратися зі своєю головною політичної місією ця влада не здатна.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вважає, що подальше перебування цієї політичної команди при владі йде врозріз з інтересами українського народу і суперечить національним інтересам української держави.

Безвідповідальний курс на руйнування Мінських угод, взятий учасниками перемовин Зеленського, створює загрозу нової хвилі ескалації протистояння в зоні конфлікту, яка спричинить нові жертви та руйнування. Єдиний спосіб запобігти цьому сценарію - змінити курс, вигнати адептів Порошенка з усіх переговорних форматів або поміняти владу, яка веде країну до катастрофи.

Ніхто не давав Володимиру Зеленському та його ставленикам мандату на те, щоб чверть століття водити країну пустелєю конфлікту. Настав час зробити вибір - або в країні запанує мир, або йдить вибачившись.

Опубліковано: 11 липня 2020
×
Приєднатися