Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада, яка не здатна повернути Донбас і забезпечити цілісність країни, повинна піти

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Зе-влада взяла курс на відторгнення Донбасу. Все частіше її представники дозволяють собі антидержавницькі висловлювання, які містять ознаки особливо тяжких злочинів. Зокрема, про необхідність відокремлення тимчасово непідконтрольних територій. Використовують щодо їх жителів принизливі та провокативні порівняння.

Днями Леонід Кравчук, в інтерв'ю одному з українських ЗМІ, допустив порівняння Донбасу з "раковою пухлиною" і почав розмірковувати щодо необхідності його відрізати. Раніше з подібними "ідеями" виступав віце-прем'єр Олексій Резніков, який вжив такі ж самі порівняння.

Симптоматично, що з антидержавницькими закликами відокремити Донбас виступають Глава української делегації у Мінській контактній групі і його заступник – представник у політичній підгрупі ТКГ. Це означає, що відділення Донбасу – єдиний план, який є у влади. Через свою нездатність забезпечити мир, домогтися компромісу на переговорах і відновити територіальну цілісність країни вони збираються розчленувати Україну. Цій бездарній Зе-владі не потрібні ані люди, ані території.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади відмовитися від злочинної політики відторгнення Донбасу. Це антиконституційна, принизлива для країни та руйнівна для суверенітету України стратегія. Те, що з такими ідеями виступає перший Президент незалежної України – ганьба.

Шлях до миру і реінтеграції територій добре відомий. Це діалог, досягнення компромісу і всебічна реалізація Мінських угод. Якщо ви не в змозі виконати власні передвиборні обіцянки, не здатні об'єднати країну – не руйнуйте Україну. Просто йдіть.

Опубліковано: 7 червня 2021
×
Приєднатися