Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада повинна понести відповідальність за повний провал у боротьбі з епідемією коронавіруса

У Донецькій області виникла критична ситуація із захворюваністю на коронавірус. У прифронтовому регіоні щодня фіксуються нові антирекорди за кількістю померлих, тільки за минулу добу вірус забрав ще 55 життів. Більшість лікарень у Краматорську, Слов'янську, Бахмуті, Костянтинівці, Лимані, Дружківці, Маріуполі, Покровську, Добропіллі, Мирнограді вже переповнені, пацієнтів змушені розміщувати У лікарняних коридорах або перевозити за десятки кілометрів до сусідніх міст де ще є ліжко-місця.

У лікувальних закладах закінчуються необхідні медикаменти, пункти вакцинації також переповнені, щоб зробити щеплення,люди змушені займати черги з ночі, Бракує лікарів і молодшого медичного персоналу. У соціальних мережах все частіше фіксуються сигнали з різних населених пунктів Донеччини про неможливість вчасно викликати швидку, людям доводиться чекати приїзду медичної бригади по декілька годин.

Все це свідчить лише про одне, - влада вчергове не впоралася з організацією протиепідемічних заходів. Ми знову фіксуємо повну неготовність уряду до боротьби із ковідом. Прийняті заходи є запізнілими та безсистемними. Ризики для життя і здоров'я українських громадян залишаються вкрай високими. У підсумку, тотальний непрофесіоналізм влади знову призвів до тяжких наслідків. Тому ми вимагаємо відставки діючого складу Кабміну і формування уряду національної довіри та єдності, до якого увійдуть і представники від опозиції.

Ми також закликаємо парламент повернутися обличчям до потреб медицини та медиків. Охорона здоров'я не може бути сферою, на якій економлять. Сьогодні, в умовах нової важкої хвилі епідемії, від належного фінансування медицини залежить майбутнє нашої країни, життя українців. Необхідно негайно зупинити так звану медичну реформу, переглянути проект держбюджету на 2022 рік, де збільшити фінансування галузі до 5% ВВП, тим самим підтримати медицину та медиків, допомогти людям.

Ми повинні об'єднати зусилля, захистити життя і здоров'я людей, благополуччя України!

Опубліковано: 19 жовтня 2021
×
Приєднатися