Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада демонстративно нахабно і цинічно продовжує незаконні репресії щодо Віктора Медведчука

Контужена численними скандалами влада Зеленського намагається за всяку ціну змусити забути про таємні, а тепер такі, що стали явними, офшори Президента і приховати власні злочини, відволікаючи увагу громадян ‒ активно фабрикуючи кримінальні справи щодо голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука.

Цинізм влади дійшов до того, що Віктору Медведчуку, який перебуває під домашнім арештом і всі фінансові рахунки якого заблоковані незаконним рішенням РНБО, сьогодні вручили клопотання про арешт або заставу в один мільярд (!) гривень.

Усвідомлюючи всю неспроможність висунутих раніше звинувачень і розуміючи неминучість розвалу кримінальної справи, сфальсифікованої проти голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, влада розпочала нову хвилю терору і зробила чергову відчайдушну спробу атаки на Медведчука.

Замовники і виконавці цих політичних репресій хизуються тим, що використовують абсолютно незаконні методи розправи з політичними опонентами, і наводять поспіхом сфальсифіковані, притягнуті за вуха аргументи для підкріплення своєї сумнівної позиції. Поки в країні грубо нехтують нормами законів і Конституції України, порушують основні права і свободи, прогнилий наскрізь силовий апарат, який у ручному режимі курується з Банкової, сліпо виконує протизаконні накази злочинної «зеленої» команди, що через непорозуміння засіла у високих кабінетах.

В основі діяльності цієї влади ‒ свавілля і насильство щодо власних громадян. Демонстративно нахабне і показово цинічне поводження нинішніх можновладців пояснюється бажанням продемонструвати всім українцям: для досягнення своїх цілей і розправи з інакодумцями влада готова на все.

Зеленський і його оточення давно зрадили інтереси українського народу. І давно навіть не намагаються хоча би формально створити видимість дотримання законів. Жага особистої наживи, прагнення узурпувати владу, мати безмежний вплив ‒ ось що рухає сьогодні Президентом Зеленським. Цим і пояснюються його спроби підім'яти під себе всі силові структури, суди і навіть український парламент.

Єдиною перешкодою на цьому шляху для Зеленського стали опозиція і особисто Віктор Медведчук, щодо якого і було організовано безпрецедентне за всі роки незалежності України політично вмотивоване переслідування.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ впевнена: та жорстокість, з якою влада бореться з головою Політради нашої партії, є найкращим доказом правильності ідей, які ми захищаємо.

Ми впевнені також, що жодна зі спроб цієї влади перешкодити політичній діяльності Віктора Медведчука успіхом не увінчається. А за свої злочинні дії, що порушують закони і Конституцію України, Президент Зеленський і його найближче оточення, які поки що прикриваються високими посадами, неминуче понесуть заслужене покарання.

Вимагаємо від влади негайно закрити всі сфабриковані справи щодо Віктора Медведчука, припинити втручання у слідчий процес і тиск на судову систему.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 11 жовтня 2021
×
Приєднатися