Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Влада боїться виборів і плює на конституційні права громадян України

Заява партії

У травні цього року суд скасував постанову ЦВК щодо неможливості проведення місцевих виборів у 18 ОТГ Донецької та Луганської областей. Через два місяці влада відреагувала на це. Лідер партії влади О. Корнієнко заявив: «можливо», у деяких громадах, навесні 2022 року. Поки ж влада не має наміру нічого робити, щоб відновити права півмільйона громадян України, які постраждали від свавілля ВЦА і ЦВК. Навпаки, вона збирається узаконити репресії та підключити до процесу порушення виборчих прав громадян ще й РНБО, яка перетворилася на інструмент беззаконня.

Від позасудових санкцій проти українських громадян влада хоче перейти до подавлення цілих громад. Їй наплювати на рішення судів, наплювати на людей і на їхні законні права. Так вона діє у всьому. Ігнорує судові вердикти, що відновлюють соціальні права чорнобильців та ветеранів. Утискає культурні права національних громад. Плює на думку суспільства, яке засуджує торгівлю українською землею. Знищує свободу слова і презумпцію невинуватості. Висмоктує з пальця звинувачення, щоб заарештувати лідерів опозиції. Влада не збирається зупинятися. Вона впивається своїм свавіллям.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає негайного відновлення виборчих прав жителів Донецької та Луганської областей. Не «можливо, потім, половину», а обов'язково, в найкоротші терміни і для всіх ОТГ. Ми також вимагаємо, щоб влада відмовилася від планів і дій, що підривають інститут демократичних виборів і несуть загрозу політичній стабільності в країні.

Влада боїться виборів. Вони стануть вироком для її антинародної політики. ОП-ЗЖ – за вибори, права і демократію!

Опубліковано: 21 липня 2021
×
Приєднатися