Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Влада Зеленського, яка продовжує політику підтримки неонацистських угруповань, має опинитися на смітнику історії

Незважаючи на пандемію коронавірусу та надзвичайно серйозні економічні проблеми, влада Зеленського знаходить гроші для фінансування через Міністерство молоді та спорту десятків соціально небезпечних проектів радикалів, їхніх військово-тренувальних таборів для молодих людей нібито «в ім'я патріотичного виховання, подальшого розвитку національної самосвідомості та духовності».

Ультраправі угруповання, такі як «Молодіжний національний конгрес», «Рух опору капітуляції» тощо, в рамках проектів, подібних польовий грі «Гурби-Антонівці», семінарів типу «Курс вільніх людей», зборів «Повстанська варта», Insurgent Fire та інших використовують гроші українських платників податків для залучення і радикалізації молоді, промивання мізків. Радикали відкрито пишуть на своїх веб-сайтах, що уряд фінансує мережу регіональних таборів на кшталт «Підпілля», «Коловрат», «Лисоня» тощо, де, за інформацією ЗМІ, молоді системно прищеплюють прихильність до ультранаціоналізму і фашизму. За відсутності жодного контролю з боку держави молодих людей навчають поводження зі зброєю і потім активно залучають до націоналістичних акцій.

Влада своєю бездіяльністю і потуранням фактично визнає прийнятними цинічні побиття, звірячі розправи радикалів із представниками опозиційних щодо них політичних партій і журналістами, а фінансуванням подібних акцій створює живильне середовище для розвитку радикалізму, русофобії та нетерпимості.

Нещодавно лондонський Центр протидії цифровій ненависті (Center for Countering Digital Hate, CCDH), британські видання Thе Gardian і The Observer також зі стурбованістю повідомляли, що українські ультраправі батальйон «Азов» і Mizanthropic Division займаються вербуванням молодих радикалів у Європі для участі в акціях в Україні. «Азов» запрошує на тренування до своїх воєнізованих таборів і членів американської екстремістської організації Rise Above. А українська влада не просто закриває очі на тренувальні табори націонал-радикалів на території країни ‒ вона приклала руку до фінансування подібних заходів.

Причому це не звичайне головотяпство, як можна було би припустити, знаючи кричущий непрофесіоналізм нашої влади, а системна політика. 18 листопада 2020 року на комітеті Генасамблеї ООН 122 державами було ухвалено резолюцію про боротьбу з героїзацією нацизму, а Україна знову проголосувала проти.

Упевнений, що влада Зеленського, яка продовжує політику Порошенка й активно підтримує неонацистські угруповання, покриває злочини фашистського режиму, який був повалений внаслідок нашої Перемоги у Великій Вітчизняній війні, а тому заслуговує найсуворішого осуду і має бути відправлена на смітник історії слідом за своїми ідейними натхненниками.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 27 листопада 2020
×
Приєднатися