Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Україна повинна покінчити із зовнішнім управлінням США

Оприлюднені записи розмов Джо Байдена і Петра Порошенка стали черговим доказом того, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням Сполучених Штатів.

Інформація про переговори президента України з віце-президентом США демонструє, наскільки цинічно і злочинно здавали національні інтереси України не лише на догоду зовнішньополітичним інтересам Сполучених Штатів, а й заради отримання корупційної вигоди високопоставленим американським політиком. Заради захисту його інтересів Україна не тільки відправила у відставку генерального прокурора, але й змінила національне законодавство. Отримано черговий доказ масових фактів політичної корупції та контролю представників США над українськими парламентаріями, урядом, державними органами, підприємствами.

Масштаб цього контролю дозволяє зробити однозначний висновок про те, що сьогодні зовнішнє управління з боку США є головною загрозою національній безпеці, незалежності та суверенітету України.

У Верховній Раді необхідно створити тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин переговорів, які вели на той час віце-президент США Байден і президент України Порошенко.

Українська влада під орудою президента Зеленського, який, згідно з Конституцією України, очолює Раду національної безпеки і оборони, повинна якнайшвидше запропонувати план кардинального позбавлення від незаконного впливу Сполучених Штатів Америки на внутрішню та зовнішню політику нашої держави. Для цього необхідно законодавчо заборонити обіймати посади в центральних та місцевих органах виконавчої влади, керівні пости або місця в наглядових радах державних підприємств чи підприємств з державним капіталом таким особам: громадянам іноземних держав та особам без громадянства; особам із подвійним громадянством, а також особам, які працювали в неурядових фондах та недержавних організаціях з іноземним фінансуванням, з огляду на реальний ризик здійснення через них зовнішнього контролю й управління Україною.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 22 травня 2020
×
Приєднатися