Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук звернувся до голови СБУ Баканова із проханням посприяти у звільненні українських громадян, які перебувають в ОРДЛО

Народний депутат України, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук звернувся до голови Служби безпеки України Івана Баканова. Віктор Медведчук повідомив, що готовий організувати повернення громадян України додому, до їхніх сімей, на підконтрольну Україні територію.

Медведчук підкреслив, що відповідно до статей 1, 17 Закону України «Про статус народного депутата України» чинним законодавством йому як народному депутату України гарантовано право протягом усього строку повноважень парламенту здійснювати депутатські повноваження, реалізовувати представницькі функції Українського народу, а також діяти на захист законних інтересів українських громадян. «Вважаю, що звільнення осіб, які утримуються на непідконтрольних Україні територіях, є одним із найважливіших завдань української влади, запорукою виконання Мінських домовленостей і встановлення миру в Україні», – зазначив парламентарій.

Віктор Медведчук поінформував, що до нього звернулися з офіційним листом повноважні представники ОРДО Н. Ю. Никонорова та ОРЛО В. М. Дейнего.

Представники ОРДО і ОРЛО, керуючись міркуваннями гуманізму і милосердя, а також тією обставиною, що Віктор Медведчук в рамках роботи гуманітарної підгрупи завжди виявляв себе як сумлінний і принциповий перемовник, ухвалили рішення передати через нього на підконтрольну Україні територію громадян, які перебувають у місцях позбавлення волі.

У листі Медведчуку пропонується вивести на підконтрольну Україні територію через КПВВ «Майорськ» громадян України: Довгаль Світлану Анатоліївну, Стаценко Наталю Олександрівну, Котенко Катерину Миколаївну та Савченко Наталію Яківну. Здійснити це можна з 20 січня 2021 року.

 

Прес-служба партії

«Опозиційна платформа – За життя»

 

Опубліковано: 21 січня 2021
×
Приєднатися