Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук про санкції

Українська влада на чолі із Президентом Зеленським показала своє справжнє обличчя. Після безпрецедентного і злочинного наступу на свободу слова, коли одним махом, без будь-яких юридичних підстав закрили відразу три опозиційні телеканали, без наявності будь-яких законних підстав ввели санкції проти їхнього власника, влада пішла шляхом установлення диктатури та узурпації влади, прагнучи розправитися із законно обраною Українським народом парламентською опозицією.

Проти мене і мого товариша по фракції Тараса Козака, а також членів наших сімей незаконно, без будь-яких доказів запровадили санкції. Як фахівець в галузі права можу сказати: всі ті санкції, які вводяться чинною владою щодо мене, моєї сім'ї, моїх соратників та журналістів, є незаконними і не можуть застосовуватися інакше як за рішенням суду.

Але це у правовій або в умовно правовій державі. Однак те, що чинить сьогодні влада, можна назвати лише «торжеством» свавілля, анархії та беззаконня.

Зеленський перейшов останні моральні межі, вдаривши по найдорожчому ‒ по моїй коханій дружині Оксані Марченко. Радники Зеленського розраховували, що я злякаюсь? Не захищатиму свою сім'ю, соратників по партії та журналістів, які розкривають очі Українському народові, що й викликало істеричний сказ викритого Президента Зеленського? Вони справді думають, що я зраджу своїм принципам, зраджу свою країну, в якій поховані мої батьки, де вчаться мої діти, де живе моя сім'я, злякаюсь і втечу? Даремно. Не дочекаються! Боротьбу буде продовжено.

Якби у цієї владі хоч щось було на мене, якби я брав участь у злочинних схемах, в яких багато хто з них бере участь, якби я наживався на збройному конфлікті, пограбуванні народу або хоча б неправильно перейшов вулицю, то хіба влада не зробила би це надбанням громадськості та під бій барабанів і завивання націонал-радикалів не притягнула би мене до відповідальності? Але вони не можуть заявити мені законних та обґрунтованих претензій, тому що я завжди був і залишаюся законослухняним громадянином.

Уся кампанія, розгорнута проти мене, моєї сім'ї та моїх соратників по партії, говорить тільки про одне ‒ я не з ними, я не такий, як вони, вони мене не розуміють і саме тому відчувають у мені небезпеку.

І правильно відчувають, тому що моя політична діяльність присвячена становленню нової України, України майбутнього, України, яка вільна від зовнішнього управління і яку не мордують грабіжники і шахраї у владі. Упевнений, що ми таку Україну побудуємо. І в цій безпечній, мирній та успішній Україні ми віддамо цю владу під справедливий суд за злочини, вчинені проти народу. Адже поки вони при владі, поки закон і здоровий глузд забуті, поки порушуються елементарні права людини, жоден громадянин України не може відчувати себе в безпеці.

Саме тому влада за всяку ціну прагне розправитися зі мною, нашою партією, незалежними телеканалами, розуміючи, що я з тими мільйонами наших громадян, хто проти цієї збанкрутілої влади. І з кожним днем нас буде все більше і більше. За нами правда і майбутнє!

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 20 лютого 2021
×
Приєднатися