Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Безглузда заява Ляшка вкотре змушує сумніватися в адекватності української влади

Заява головного санітарного лікаря України, точніше «непорозуміння від медицини» Ляшко про те, що Україна не реєструватиме «Супутник V», оскільки в МОЗ планують використовувати лише ті вакцини, які пройшли третю фазу клінічних випробувань, – це маразматична балаканина, яка не має нічого спільного ні з медициною, ні з інтересами українських громадян.

Хочу просвітити пана Ляшка: наразі не пройшла третю фазу випробувань жодна з вакцин – ні Pfizer (третя фаза завершиться 2023 року), ні Moderna (2022 року), ні AstraZeneca (2023 року). Як і вакцина китайської компанії Sinovac Biotech, про укладення контракту на закупівлю якої відрапортував Президент Зеленський. Хотілося б, щоб фахівці пояснили це пану Ляшку, а він так само доніс ці факти до Президента Зеленського. Тому що зараз заяви представників української влади свідчать, що вони взагалі живуть в космосі, зовсім не вмикають мізки і не бачать різниці між закупівлею вакцини за кордоном і виробництвом її в Україні з отриманням для цього високих технологій.

За 7 років політики печерної русофобії влада достатньо погралася в геополітику, знищивши і економіку, і медицину, і освіту. Зараз, коли на кону життя і здоров'я українців, пора нарешті думати не про окрики і забаганки Вашингтона, а про національні інтереси. Враховуючи те, що Захід живе політикою національного егоїзму, де немає місця інтересам України і Українського народу, і поготів. .

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 3 січня 2021
×
Приєднатися