Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: 15 біолабораторій де-факто є військовими базами США на території України

Уже кілька місяців українці, так само як і все людство, страждають від наслідків пандемії коронавірусу. Тільки в Україні померли понад 300 осіб, і це лише ті, у кого COVID-19 офіційно названий причиною смерті. Іншими тяжкими наслідками пандемії стали параліч економіки, карантин, зупинка транспорту й те наднавантаження, якого зазнають медики України.

Але ми усвідомлюємо, що COVID-19 при всій своїй серйозності не є найстрашнішою з можливих біологічних загроз. Віруси, створені у військових лабораторіях розвинених країн, значно небезпечніші, ніж природні штами вірусів, якими хворіють кажани або інші тварини.

Звернення народних депутатів України – моє і мого колеги Рената Кузьміна – покликане змусити владу, і насамперед президента Зеленського, дати пряму відповідь на запитання: яке місце посідає боротьба з біологічними загрозами в системі національної безпеки?

Той факт, що на депутатське звернення про роботу 15 військових біолабораторій Сполучених Штатів на території України першим відповіло посольство США, свідчить: питання розміщення таких небезпечних об'єктів на території України більшою мірою хвилює офіційний Вашингтон, ніж українську владу, і є доказом високої уваги до цього питання з боку Пентагону.

Об'єкти на території України, які підпорядковані Міністерству оборони США, виконують поставлені ним завдання і службу на яких несуть громадяни Сполучених Штатів, де-факто є не чим іншим, як військовими базами США, що діють на території нашої країни, а це прямо заборонено статтею 17 Конституції України.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 4 травня 2020
×
Приєднатися