Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вакарчук хоче поглибити, розширити і закріпити зовнішнє управління США в Україні

Зовнішнє управління в Україні поглибити, розширити і закріпити. Така позиція Вакарчука. Цей, вибачте на слові, політичний діяч, прагнучи вислужитися перед «вашингтонським обкомом», готовий наздогнати і перегнати «Народний фронт». На тлі русофобських ідей Вакарчука меркне навіть маккартизм по-бурбаківськи та закон про «іноземних агентів» від «народнофронтової» зграї.

Тези Вакарчука: «Сполучені Штати ввели так званий акт Логана ще в 1799 році. Цей акт криміналізував будь-які сепаратні переговори з країнами в стані конфлікту зі США...» ‒ найкраще демонструють, що текст його заяви явно писали сценаристи шоу «Голос» з Держдепу.

США зробили ставку на артистичне обдарування з проамериканськими поглядами ‒ політика без досвіду, знань і професійних якостей. Для них головне ‒ мати маріонетку, щоб диктувати Україні свою волю у всіх питаннях ‒ від внутрішньої до зовнішньої політики. І патріотизму в словах і діях Вакарчука не більш, ніж у Яценюка, Парубія та іже з ними. А тому долю партії «Голос» можна передбачити вже сьогодні: вона опиниться на звалищі історії ще швидше, ніж «Народний фронт».

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 16 липня 2019
×
Приєднатися