Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У Запоріжжі тандем влади та Ахметова – Новинського використав націонал-радикалів для боротьби з народними обранцями

«Опозиційна платформа – За життя» в Запорізькій області зуміла зірвати плани колишнього голови ОДА Віталія Боговіна, який мав намір незаконно обійняти пост голови обласної ради. На такі злочинні дії Боговін зважився, відчуваючи підтримку Зеленського та його оточення, а також спираючись на Ахметова і Новинського, які прагнуть за всяку ціну втримати контроль над Запорізькою областю.

Не маючи жодних правових механізмів, втративши підтримку українських громадян, що з усією очевидністю продемонстрували місцеві вибори, тандем влади та Ахметова – Новинського вдався до силового блокування залу засідань Запорізької обласної ради. Вранці 21 грудня зал засідань був захоплений націонал-радикалами в камуфляжі, а правоохоронні органи, незважаючи на заяву, подану представниками «Опозиційної платформи – За життя», не вжили рішучих заходів для затримання винних і не почали розслідування щодо цього обурливого факту.

Фактично йдеться про використання націонал-радикалів для тиску на депутатів, обраних жителями Запорізької області.

Зараз у Запорізькій міській раді склалися всі передумови для повторної спроби захоплення влади, оскільки на її засідання не допускають представників преси, які можуть зафіксувати випадки підробки документів, насильства щодо депутатів, як це було в Запорізькій та Одеській обласних радах, де проти народних обранців відкрито застосували силу. Тоді народному депутату від «Опозиційної платформи – За життя» Тетяні Плачковій було завдано травм.

Те, що відбувається сьогодні, дозволяє з упевненістю стверджувати: влада Зеленського зважилася на пряму змову з великим бізнесом і криміналом, порушуючи закон, скоюючи злочини і протиставляючи себе Українському народові.

 

 Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 21 грудня 2020
×
Приєднатися