Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

У ніч з 8 на 9 серпня терористи замінували вхід у партійний офіс «Опозиційної платформи – За життя»

У ніч з 8 на 9 серпня зловмисники заклали вибуховий пристрій на парковці, за декілька метрів від входу в будівлю офісу «Опозиційної платформи – За життя» у м. Києві. Представники служби безпеки партії виявили вибуховий пристрій зранку. Вибухотехніки Національної поліції України, які оперативно прибули на місце події, знешкодили дистанційно керований вибуховий пристрій на місці у спеціальному контейнері за допомогою гідроудару.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє: те, що відбулося, є спробою здійснити терористичний акт, який становить загрозу життю людей і здійснений суспільно небезпечним способом із політичних мотивів. Представники націонал-радикальних сил, які мають військовий досвід і спеціальну підготовку, неодноразово заявляли про плани щодо фізичного знищення керівництва партії.

Напади на офіси «Опозиційної платформи – За життя» мають системний характер: 3 липня 2020 року в Полтаві невідомий у балаклаві кинув гранату у вікно офісу міської організації партії. Унаслідок вибуху постраждала секретар громадської приймальні, яка отримала закриту черепно-мозкову травму та поранення осколками скла. За фактом скоєного злочину поліція м. Полтави відкрила кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України («Замах на вбивство»).

Систематично нападають і на офіси по всій Україні. До того ж, націонал-радикали відкрито й безкарно нападають на активістів партії та народних депутатів, зокрема і перед будівлею Верховної Ради, за потурання правоохоронних органів зривають і блокують заходи за участю наших представників.

Сьогоднішнє мінування офісу партії, який неодноразово зазнавав незаконних обшуків СБУ, нападів націонал-радикалів з використанням вибухових пакетів та фаєрів, захоплень із застосуванням автоматичної зброї, пограбувань і спроб підпалу (жоден із цих злочинів досі не розкрито), стало відповіддю на принципову позицію партії, яка вимагає притягнути до кримінальної відповідальності співробітників Служби безпеки України за їхні протиправні дії, пов'язані зі спробою рейдерського захоплення телеканалу «112 Україна».

«Опозиційна платформа – За життя» вимагає проведення об'єктивного розслідування підготовки цього терористичного акту, який є епізодом глобальної системи політичного переслідування, тиску і терору, спрямованого проти опозиційної партії. Влада йде на все, аби перешкодити законній діяльності нашої партії та вільному волевиявленню громадян, наприклад скасовує місцеві вибори у 18 об'єднаних територіальних громадах Донецької та Луганської областей, де вона ці вибори гарантовано програє.

Підготовка терористичного акту в густонаселеному районі, ймовірно здійснена націонал-радикалами, котрі підтримують тісні відносини з українськими спецслужбами, є вироком для влади Зеленського, який не може чи не бажає забезпечити безпеку та порядок у країні. Ця влада, Зеленський і його оточення, повинні негайно піти у відставку.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 9 серпня 2020
×
Приєднатися