Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

У боротьбі з «Опозиційною платформою ‒ За життя» влада продовжує репресії та фабрикацію кримінальних справ

30 березня представники СБУ та ОГП провели 20 обшуків у членів партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» та активістів громадського руху «Український вибір ‒ Право народу» в Київській, Одеській, Миколаївській, Черкаській, Херсонській, Хмельницькій, Кіровоградській, Закарпатській областях та місті Києві.

Під приводом конспірологічних домислів, з метою відбілити свою протиправну діяльність і дискредитувати партію «Опозиційна платформа ‒ За життя», силові структури вдалися до незаконного кримінального переслідування та звинувачень членів «Українського вибору» в скоєнні особливо тяжких злочинів.

Правоохоронці під виглядом розслідування, як за часів Сталіна і Берії, проводили обшуки, залякуючи активістів, здійснюючи фізичний і моральний терор.

Ці слідчі дії, як і обшуки, проведені 25 березня в офісі партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», де, як добре було відомо правоохоронцям, знаходяться приймальні народних депутатів Віктора Медведчука, Тараса Козака, Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора Чорного, Олександра Колтуновича, Іллі Киви, є незаконними і мають замовний характер.

Влада продовжує системний і безпрецедентний тиск на опозицію ‒ єдину на сьогодні політичну силу, яка обстоює інтереси українських громадян, зокрема жителів Південного Сходу України, проповідує ідеологію відновлення демократичних стандартів і цінностей, виступає за збереження територіальної цілісності та «зшивання» країни.

Дії представників правоохоронних органів мають незаконний характер, в їх основі ‒ огульність і надуманість звинувачень на адресу «Української вибору» та його керівництва з боку Служби безпеки України.

Оприлюднення партією «Опозиційна платформа ‒ За життя» заяв і документів, які свідчать про те, що діяльність громадської організації «Український вибір» здійснюється виключно в межах правового поля, з огляду на статутні положення, за неухильного дотримання Конституції та законів України, підтвердило: у діях учасників ГО «Український вибір» відсутні як склад злочину, так і сама подія злочину. А сьогоднішні обшуки є ні чим іншим, як свідомо спланованим і злочинним актом політичної розправи.

Зокрема, СБУ і ОГП були обізнані з тим, що від початку кримських подій частина відокремлених підрозділів організації в АРК втратила зв'язок з «Українським вибором» і керівними органами організації були вжиті відповідні заходи реагування.

Однак влада, порушивши норми Основного Закону, проводить цілеспрямовану зачистку своїх головних політичних опонентів: від введення неправомірних антиконституційних санкцій і закриття незалежних телеканалів до обшуків, фальсифікацій так званих доказів і фабрикації кримінальних проваджень.

Мета чергової хвилі політичних репресій команди Зеленського проти партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» ‒ це узурпація влади і усунення опонентів.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: ми захистимо нашу позицію в судах, ми не дозволимо зневажати основи права і демократії, перетворюючи Україну на поліцейську державу.

Ми переконані: у цьому нас підтримує і світова демократична спільнота, яка дасть справедливу оцінку антиконституційним діям команди Зеленського та його ручних спецслужб.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 30 березня 2021
×
Приєднатися