Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Українські громадяни, опозиція і міжнародні партнери України вимагають від Зе-влади негайно організувати вибори у 18 ОТГ на Донбасі

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Порушення політичних прав громадян з боку Зе-влади стали настільки кричущими, що потрапили у фокус уваги міжнародних партнерів України. Після зустрічі з представниками Центральної виборчої комісії посли країн "Великої сімки" закликали владу якомога швидше організувати і провести вибори у 18 окремих територіальних громадах на Донбасі. Так звані "міркування безпеки", якими прикривалася Зе-влада, щоб скасувати вибори місцевого самоврядування в абсолютно мирних українських громадах, нікого не переконують.

У травні цього року Апеляційний суд вже визнав протиправним рішення ЦВК, що провести місцеві вибори у 18 ОТГ Донбасу неможливо. Підстав для позбавлення права голосу півмільйона українських громадян не було і немає. Але всі вже дуже добре знають, як нинішня українська влада ставиться до вимог Конституції, думки власних громадян і рішень судів. Залишається надія, що вона все ж прислухається до рекомендацій представників країн "Великої сімки".

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади негайно розпочати підготовку до проведення виборів у 18 ОТГ на Донбасі, де вони були зірвані минулого року. Припинити практику знищення місцевого самоврядування і введення військово-цивільних адміністрацій в мирних містах. Скасувати рішення про введення ВЦА у Слов'янську.

Ми вимагаємо, щоб конституційні права українців на вибори і місцеве самоврядування були відновлені у повному обсязі. Безправ'я і приниження власних громадян – ганьба для влади і держави.

Опубліковано: 18 червня 2021
×
Приєднатися