Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Україні потрібні мир, діалог, демократія і єдність!

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Сьогодні вся міжнародна громадськість під егідою Організації Об'єднаних Націй відзначає День миру. Цей День служить нагадуванням про те, з якими викликами та загрозами стикається сьогодні людство і як важливі загальні зусилля з підтримання міжнародного і внутрішньо-національного миру для забезпечення безпеки та створення стабільних відносин між країнами.

Для України міжнародний День миру – не просто символічна дата. Ось уже шостий рік наша країна страждає від збройного конфлікту в Донбасі. Війна продовжує забирати життя наших людей, ламає долі, змушуючи сотні тисяч наших співвітчизників жити в стані біженців. Національна економіка виснажується і деградує, а український народ залишається розділеним штучної лінією розмежування.

Довгі п'ять років режим Порошенко паразитував на війні, закривши дорогу політичного врегулювання конфлікту. Режим збагачувався за рахунок корупції на крові, будував свою владу на розподілі українців на «правильних» і «неправильних». Порошенко та його політичні маріонетки усіма силами намагалися поглибити розкол українського суспільства, сіяли недовіру, ксенофобію та нетерпимість за релігійною, культурною і мовною ознакою. А тих, хто протистояв цій антинародній і згубній політиці, режим намагався залякати, дискредитувати і політично знищити.

Минулий режим збанкрутував! Український народ на виборах повністю відкинув згубний і антидемократичний мілітаристський курс. Українські громадяни зажадали від політиків миру!

Сьогодні від обраного керівництва країни, від нового складу парламенту люди чекають рішучих кроків для політичного врегулювання конфлікту. Владі більше не обдурити українське суспільство мілітаристської риторикою, націоналістичними гаслами та ксенофобської пропагандою. Суспільство більше не потерпить цензури, наступу на свободу слова і політичних репресій. Той, хто зробить цю спробу, відправиться на звалище історії слідом за Порошенко.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина політична сила, яка послідовно бореться за політичне врегулювання конфлікту в Донбасі, відновлення миру та єдність українського народу.

Незважаючи на всі залякування, звинувачення і переслідування з боку попереднього режиму, ми не зрадили своїй політичній місії. Сьогодні ми продовжуємо наш мирний політичний курс. Ми готові всіма силами сприяти реалізації Мінських угод, поверненню українських громадян до своїх родин і в свої будинки. Ми будемо протистояти будь-яким спробам зірвати процес мирного врегулювання. Ми не дозволимо знову занурити Україну в безодню війни, протистояння та ненависті. Будемо боротися проти будь-яких кроків щодо згортання демократії, наступу на свободу слова і обмеження громадянських прав.

Україні потрібні мир, діалог, демократія і єдність! Боремося разом! Разом переможемо!

 

Опубліковано: 21 вересня 2019
×
Приєднатися