Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вказівки МВФ для «ЗЕ-влади» важливіші за інтереси українських громадян

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Сьогодні прем'єр-міністр України Олексій Гончарук після зустрічі з місією МВФ заявив, що пріоритетами роботи уряду залишається продаж землі, державних підприємств і підписання нової угоди з МВФ. Передвиборчі обіцянки вже забуті. Україна знову отримала владу, яка замість турботи про громадян буде виконувати інструкції від МВФ.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає від уряду у першочерговому порядку забезпечити розвиток національної економіки і провести зниження тарифів, підвищити прожитковий мінімум, зарплати і пенсії, гарантувати повне і своєчасне фінансування соціальної допомоги та повернення пільг громадянам, гарантувати доступ до якісної і безкоштовної медицини і нормальну роботу швидкої допомоги. Конституційний обов'язок влади - захищати права та інтереси народу України, а не підлещуватися перед кредиторами заради чергової подачки.

Відносно пріоритетів роботи нового уряду більше не залишилося ніяких ілюзій. Всі передвиборчі обіцянки, які щедро роздавали «Слуги народу», остаточно забуті. В'їхавши у міністерські кабінети, представники партії влади хочуть продавати землю і державні підприємства, але не збираються працювати над забезпеченням миру в країні та реінтеграцією територій. Не турбуються про зниження тарифів і повернення законних соціальних пільг. Уряд навіть не думає відмовлятися від антинародної медичної «реформи», через яку мільйони людей втратили доступ до своєчасної та безкоштовної медичної допомоги. Не хоче переглядати так звані пенсійну та освітню «реформи», «реформу» системи соціального забезпечення.

Уряд знову верстає бюджет «війни і злиднів», у якому витрати на розвиток економіки і поліпшення життя людей зведені до мінімуму. На підвищення прожиткового мінімуму, пенсій і зарплат виділяються копійки. Більшість програм підтримки української промисловості, аграрного сектора економіки, а також інвестиції у розвиток регіонів, істотно скорочені або зовсім зупинені. Зате, як і за часів Порошенка, збережені і навіть підвищені витрати на силовиків і чиновників. І так само незмінним залишається курс влади на підпорядкування вимогам МВФ. І для цієї влади не інтереси народу, а вказівки кредиторів є настановою діяти. Чергові «слуги народу» виявилися прислужниками МВФ.

ОПОЗИЦІЙА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає кардинальної зміни курсу державної політики. У своїй діяльності уряд зобов'язаний керуватися інтересами українського народу. Припинити запобігати перед кредиторами і реалізовувати державну політику на благо українських громадян, української економіки та української держави.

Наша парламентська фракція внесла на розгляд парламенту більш ніж 30 першочергових законопроектів і постанов, спрямованих на поліпшення життя людей. Ми пропонуємо суттєво підвищити рівень зарплат, пенсій і стипендій. Забезпечити зниження житлово-комунальних тарифів і відновлення пільг. Ініціюємо скасування так званої медичної реформи для поліпшення якості та доступності медичних послуг. Ми вимагаємо, щоб ці законопроекти були внесені до сесійної зали.

Нами розроблений альтернативний проект державного бюджету на 2020 рік. Ми пропонуємо бюджет розвитку економіки, бюджет соціального держави і будемо домагатися його прийняття. Ми будемо боротися за те, щоб українська держава працювала для українських громадян, а не обслуговувала інтереси кредиторів. Україні потрібні мир та економічний розвиток, а не війна і нові борги. Це воля українського народу, яку влада повинна виконувати!

Опубліковано: 27 вересня 2019
×
Приєднатися