Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Кримінальне переслідування Рабіновича і членів його сім'ї розпочато за політичним замовленням влади Зеленського

Порушення кримінальної справи проти Вадима Рабіновича, видача дозволу на прослуховування телефону його дружини однозначно свідчать про те, що влада Зеленського під цілком надуманим приводом використовує всі свої ресурси для розправи над опозицією.

На тлі численних корупційних схем нинішньої та колишньої влади, за які ніхто так і не поніс відповідальності, призначення 45 працівників НАБУ для розслідування, що стосується нібито недоплати у 2015 році за оренду дачі, яку винаймав Рабінович, а насправді для політичного розшуку і стеження ‒ це ганьба для правоохоронної системи держави. Особливий цинізм проявляється в тому, що ведеться переслідування людини, яка жодного дня у своєму житті не обіймала посад у виконавчій владі.

Видача дозволу на прослуховування телефону дружини Вадима Рабіновича ‒ не що інше, як спроба психологічного тиску і фактичного терору з боку держави, який є закономірним результатом правової безграмотності та моральної деградації влади «слуг».

Очевидно, що відкриття кримінальної справи ‒ це помста за принципову позицію Вадима Рабіновича в боротьбі насамперед проти злочинного розпродажу українських земель, а також проти тарифного геноциду, тотальної корупції та безвідповідальності влади щодо встановлення миру на Сході України.

Справа проти Рабіновича ‒ частина загальної системи свавілля і тиску на опозицію. Складовими цієї системи є й брехливі заяви президента Зеленського, й обшуки, й незаконні дії СБУ.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: за виконання політичних замовлень влади та незаконні дії представники правоохоронних органів рано чи пізно понесуть кримінальну відповідальність, передбачену законом.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 26 грудня 2019
×
Приєднатися