Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Кримінальна справа за спробу діалогу про мир - це диктатура!

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає зупинити розправу над телеканалом NewsOne і його співробітниками.

Спроба незалежного телеканалу NewsOne організувати спілкування між громадянами України та Росії обернулася терором з боку підконтрольних владі силовиків. На бажання зробити маленький крок до встановлення діалогу влада відповіла жорстокою політичною розправою.

Після виходу анонса про проведення телемосту між громадянами України та Росії керівництво СБУ зажадало ввести санкції відносно телеканалу NewsOne і підняти питання про позбавлення каналу ліцензії.

Генеральна прокуратура, яка під управлінням Юрія Луценка давно перетворилася в інструмент політичної розправи, пішла ще далі. Проти журналістів, співробітників та власника каналу NewsOne - опозиційного політика, народного депутата України Тараса Козака, заведені кримінальні справи за підозрою в державній зраді. Готується постанова про арешт активів каналу.

Кримінальні справи та політичні репресії за діалог про мир - це реакція найжорстокіших і нелюдських диктаторських режимів!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити репресії щодо опозиційних політиків і незалежних ЗМІ. Розцінюємо спроби загрожувати, притисняти і репресувати один з провідних незалежних телеканалів в період виборчої кампанії, як акт зриву проведення демократичних, чесних і змагальних виборів.

Ми звертаємося до представників моніторингових місій міжнародних організацій, яких ця влада ще не встигла видворити з України, представників демократичної світової спільноти, дати оцінку нападкам на незалежні засоби масової інформації та політичну опозицію в Україні.

Вважаємо, що ситуація навколо телеканалу NewsOne доводить, що в українській владі продовжує правити «партія війни». Минулі президентські вибори нічого не змінили. Тільки перемога на парламентських виборах ОПОЗИЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ дасть країні шанс на мир, демократію та розвиток. Ми будемо боротися до кінця!

Ні диктатурі в Україні!

 

Опубліковано: 8 липня 2019
×
Приєднатися