Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Убито мера Кривого Рогу Костянтина Павлова: влада перейшла до прямого терору проти опозиції і політичних вбивств

Сьогодні, 15 серпня 2021 року, в селі Вільне, що під Кривим Рогом, у дворі свого будинку був по-зрадницькому вбитий один із лідерів «Опозиційної платформи – За життя», мер Кривого Рогу, який ішов на вибори від нашої партії і переміг на них, керівник міської організації ОПЗЖ Костянтин Павлов.

Його перемога на виборах мера Кривого Рогу стала холодним душем і для Президента Зеленського, для котрого це місто є батьківщиною, і для Ріната Ахметова, так як у цьому місті зосереджені його бізнес-інтереси.

Убивство Костянтина Павлова «Опозиційна платформа – За життя» сприймає як черговий терористичний акт проти нашої партії, здійснений за згодою і в умовах повної безкарності. Кати, що діють в інтересах влади Зеленського, виконали чергове замовлення щодо фізичного знищення одного з лідерів ОПЗЖ, нашого мера, котрий очолював один із найбільших індустріальних центрів України.

Очевидно, що саме чинна влада є головним вигодонабувачем цього жахливого злочину. Це готувалося свідомо, зокрема, коли народний депутат від «Слуги народу» Потураєв з трибуни Верховної Ради закликав «розстрілювати ОПЗЖ».

«Опозиційна платформа – За життя» очікує, що влада спробує видати це політичне вбивство за суїцид і ще раз підкреслює: Костянтин Павлов був молодою, здоровою, оптимістичною людиною. А головне – глибоко віруючою, нагородженою орденом Української православної церкви святителя Миколая Чудотворця «За благодійність».

Влада Зеленського від фабрикації замовних кримінальних справ і нацьковування профашистських організацій перейшла до прямого фізичного усунення політичних конкурентів і терору.

Висловлюємо найглибші співчуття родині, близьким і друзям загиблого. Вимагаємо притягнення замовників і виконавців цього страшного злочину до кримінальної відповідальності.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 15 серпня 2021
×
Приєднатися