Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Боягузтво влади призводить до розгулу радикалів і безкарності злочинців

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

Сьогодні засуджені за викрадення та катування людини Сергій Стерненко і Руслан Демчук відпущені під домашній арешт. Варто було радикалам влаштувати шабаш під будівлею Офісу президента, як перелякана влада швидко забула про правосуддя і свої обов'язки притягати до відповідальності злочинців.

Щорічно радикали скоюють сотні злочинів: нападають на журналістів, громадських активістів, опозицію. Вони безкарно громлять редакції незалежних ЗМІ та офіси опозиційних партій. Беруть участь у рейдерських захопленнях і погромах. Відкрито пропагують насильство, ксенофобію і нетерпимість. Але нинішня українська влада дивиться на це крізь пальці.

Свою силу і рішучість влада демонструє лише щодо законослухняних і порядних громадян, а радикалів вона боїться. В крайньому разі - скаржиться на їхні безчинства з парламентської трибуни. Тому злочинцям все сходить з рук.

Зараз радикали - одна з найголовніших загроз для української демократії, правового порядку та національної безпеки. Саме ця проблема повинна бути у фокусі уваги РНБО. Українське суспільство вимагає, щоб влада перестала потурати злочинцям і, нарешті, навела порядок в країні.

Опубліковано: 9 квітня 2021
×
Приєднатися