Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вимагаємо притягнути колишнього в. о. президента України Турчинова до кримінальної відповідальності за держзраду, – депутати від «Опозиційної платформи – За життя»

Народні депутати від «Опозиційної платформи – За життя» звернулися до Офісу генерального прокурора, Державного бюро розслідувань і Служби безпеки України з вимогою розслідувати злочинні дії колишнього в. о. президента України Турчинова О. В., оскільки в його діях вбачаються ознаки державної зради і злочинів проти національної безпеки України.

У лютому 2014 року керівництво України в особі в. о. президента України Турчинова кинуло військовослужбовців, які перебували на території Автономної Республіки Крим, напризволяще, без управління, координації та підтримки, хоча ці військовослужбовці очікували чітких наказів від керівництва держави про вживання невідкладних заходів щодо захисту конституційного ладу і територіальної цілісності України.

Такі дії Верховного головнокомандувача призвели до падіння бойового духу і масових порушень присяги.

Депутати від «Опозиційної платформи – За життя» у своєму зверненні детально аналізують розпорядження Турчинова в той період і доходять висновку, що викладені факти свідчать про наявність у діях колишнього в. о. президента України Турчинова Олександра Валентиновича, 31.03.1964 р. н., ознак складу злочину, передбаченого ст. 111 КК України («Державна зрада»).

 

Прес-служба «Опозиційної платформи – За життя»