Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вимагаємо від ЗЕленського відмовитися від «ДюЗЕльдорф+»

Представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус зробив низку заяв, які демонструють повне небажання нової влади на чолі із президентом України Володимиром Зеленським вживати заходів для зниження тарифів на житлово-комунальні послуги, і перш за все зниження вартості газу для населення. Це суперечить очікуванням українців. Опитування, яке провів КМІС 9–14 квітня 2019 року, свідчить: для 39,1% українців найбільш очікуваний і головний крок президента Зеленського вже у перші 100 днів його правління – це зниження комунальних тарифів.

Відвертим ляпасом українському народові від нової влади стали слова Андрія Геруса: «Зеленський жартував про тарифи, що вони високі. Зеленський жартував про "Роттердам+", що це несправедливо, що це корупційна формула. Але прямих обіцянок він не давав».

Тепер кожному очевидно, що нова влада не збирається знижувати тарифи на житлово-комунальні послуги, а отже, боротися з корупцією при поставках газу в Україну. І готова схему «Дюссельдорф+», що використовувалася злочинною владою Порошенка, замінити на іншу – «ДюЗЕльдорф+» – і використовувати вже у своїх інтересах.

На користь цього говорять заяви Андрія Геруса, який запропонував голові Політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктору Медведчуку і співзасновнику партії Юрію Бойку організувати компанію, купити газ у «Газпрому», транспортувати його в Україну. Очевидно, що нова влада може працювати тільки за «схемами», щоб заробляти для «себе, улюблених», а не діяти в інтересах людей. «Опозиційна платформа – За життя» підкреслює, що переговори у Санкт-Петербурзі про зниження ціни на газ для населення проводилися в інтересах громадян України, а не заради корупційних схем, вчора – імені Порошенко, а сьогодні – Зеленського.

Представники нашої партії, на відміну від команди Зеленського, не розглядають організацію безперебійних поставок газу в Україну як джерело отримання прибутку. Ми підкреслюємо, що укладання договору про прямі поставки газу з РФ і зниження ціни для українських громадян – першочергове завдання влади.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 13 червня 2019
×
Приєднатися