Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вимагаємо зупинити злочинну атаку на українську землю!

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Сьогодні вранці, без попереднього оповіщення народних депутатів, погоджень і анонсів, влада напала на українську землю. Упродовж 10 хвилин відбулося таємне засідання аграрного комітету. Ця шахрайська змова була реалізована з єдиною метою – провести через комітет законопроект №2178-10, який запускає продаж землі в Україні, і в терміновому порядку протягнути це рішення через сесійну залу.

Влада вирішила наплювати не тільки на законні процедури, але й на думку переважної більшості громадян. Не маючи підтримки суспільства, режим почав рейдерську атаку з метою позбавити українських громадян їхніх законних прав на землю. Вони розраховують провернути бліцкриг в стилі гітлерівської «барбароси», щоб поставити людей перед фактом.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади зупинити зрадницьку атаку на Конституцію України та права українських громадян. Відмовтеся від злочинних схем і не тягніть антинародні рішення до сесійної зали!

Ми закликаємо народних депутатів України не виконувати злочинних наказів і не брати участь в шахрайстві, яке штовхає країну до соціального вибуху.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зробить все, щоб захистити українську землю і відстояти інтереси народу України. Ми будемо вимагати негайного прийняття Закону про всеукраїнський референдум і організації народного голосування з питання продажу землі.

Ми доб'ємося судового скасування земельної афери влади. Вам не вдасться вкрасти в українського народу землю та передати її вашим іноземним замовникам. Крадіжка землі не пройде!

Опубліковано: 18 жовтня 2019
×
Приєднатися