Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Трагедія 2-го травня вимагає відповідей!

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

2 травня для одеситів і всього українського суспільства став Днем пам'яті жертв політичного терору. Сім років тому 48 чоловік були спалені в Одеському Будинку профспілок. Їхнє життя обірвалося, тому що натовп озвірілих екстремістів вирішив, що найкращим способом політичної боротьби є масове вбивство. Відповідальності для злочинців вимагають одесити, українське суспільство, міжнародні правозахисники. Але час йде, а злочинці та їхні політичні покровителі залишаються безкарними.

Україна не знає імен винних у трагедії, тому що українська влада залишається байдужою до горя сімей загиблих і постраждалих. Законність, мораль і людське життя для неї нічого не значать. Замість кримінального переслідування ксенофобів та екстремістів вона обрала боягузливий шлях загравання і підлабузництва перед радикалами.

Сьогодні нашій країні дуже потрібні мир та єдність. Досягти цієї мети можна лише відновивши справедливість, покаравши злочинців та їхніх покровителів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від влади визнання того, що вбивства людей 2-го травня в Одесі є одним з найтяжчих в історії України злочинів. Ми також вимагаємо визнання спланованого характеру дій екстремістів. Розслідування всіх обставин того, що сталося, і притягнення до кримінальної відповідальності виконавців злочину та їхніх політичних натхненників.

Трагедія не повинна бути забута і ніколи не повинна повторитися! Ми вимагаємо закону і справедливості!

Опубліковано: 2 травня 2021
×
Приєднатися