Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Лише відставка Зеленського врятує країну від небезпеки руйнування

Партія «Опозиційна платформа – За життя» висловлює щирі співчуття рідним і близьким українських військових, загиблих в результаті падіння АН-26 у Харківській області.

Катастрофа літака, який повинен був проходити техобслуговування і у якого під час польоту відмовив лівий двигун, змушує проводити аналогії до загальної ситуації в країні.

Основні механізми держави, такі як економіка, соціальна сфера, медицина й освіта зношені і можуть відмовити в будь-який момент. Обмеження конституційних прав українців, зокрема права обирати і бути обраними, позбавляє їх гарантованих Основним законом прав і свобод. Злидні та корупція лише посилюють ті загрози, з якими щодня стикаються пасажири літака під назвою «Україна», котрі чітко усвідомлюють, що не можуть покластися на екіпаж і пілота цього літака – Президента Зеленського.

Це відбувається тому, що замість виконання своїх обов'язків Зеленський зайнятий клоунадою на догоду західним господарям, які ввели зовнішнє управління Україною як колонією.

Всього кілька днів тому під час преведення незаконних навчань збройних сил НАТО на території України, дозволених Зеленським, американське посольство закликало жителів України «помахати ручкою» конвертопланам ВПС США, літаючим над Києвом. А саме зараз українська армія не лише змушена використовувати стару радянську техніку, а й явно робить це, не дотримуючись правил безпеки. Може американському посольству варто закликати Український народ «помахати ручкою» загиблим? Або може пора «помахати ручкою» Зеленському, його оточенню і його заокеанським господарям, поки Україну не спіткала доля АН-26 через те, що пілот явно не справляється з управлінням.

Президент Зеленський своїм Указом дозволив військам НАТО проводити навчання на цій самій території протягом усіх 366 днів 2020 року. У такий спосіб він забезпечив можливість для збройних сил країн НАТО проводити бойові та спеціальні операції проти Росії, цинічно використовуючи Україну як державу і перетворюючи Український народ на заручників, а також на розмінну монету для реалізації геополітичних інтересів США.

Президент Зеленський веде країну до катастрофи і зупинити цей сценарій руйнування, написаний для України за океаном, може лише відставка Зеленського і його оточення.

 

 Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 26 вересня 2020
×
Приєднатися