Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ілля Кива про судилище над Віктором Медведчуком: Влада штовхнула правоохоронців на беззаконня

Влада змусила правоохоронну систему влаштувати бездоказове судилище над головою Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Віктором Медведчуком в порушення Конституції і прав людини. Про це заявив журналістам народний депутат від ОП-ЗЖ Ілля Кива.

«Зеленський підштовхнув правоохоронну систему на такий крок - Генпрокурор і голова СБУ фактично винесли вирок Віктору Медведчуку, всій нашій партії. А в суді по обранню запобіжного заходу всі виступи боку звинувачення були всього лише оціночним судженням влади, що повісила ярлик «державний злочинець» на громадянина України, забувши і зневаживши його права», - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що був присутній на судовому засіданню з обрання запобіжного заходу Віктору Медведчуку, і дав свою оцінку позиції прокурорів.

«Основне звинувачення в тому, що невідомі люди в невідомому місці скоїли невідомі дії, і на думку сторони звинувачення, ці невстановлені особи мали зв'язок з Віктором Медведчуком. А коли суд попросив доказ, то три прокурора попросили повірити їм на слово, що докази є. При тиску на суд з боку ОПУ, у нього не було можливості прийняти інше рішення, ніж домашній арешт. І це рішення ми через апеляцію обнулимо, тому що немає жодного підтвердженого факту», - наголосив нардеп.

«Я викриваю владу і правоохоронну систему в свавіллі, порушення прав людини, вони несуть загрозу нашому суспільству, вони є злочинцями! А це судилище і шоу їм треба було для відволікання уваги від підвищення тарифів. І чим раніше ми в законному порядку зупинимо цей режим - тим більше у наших людей буде можливість вижити!» - підсумував політик.

Опубліковано: 14 травня 2021
×
Приєднатися