Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Суд заборонив розповсюджувати пасквіль Кіпіані про Стуса із брехливою інформацією щодо Медведчука. Чергова брудна провокація провалилася

Дарницький районний суд м. Києва 19 жовтня 2020 року ухвалив рішення за позовом Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації.

Суд постановив, що у низці фрагментів книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» порушуються права Віктора Медведчука на повагу до гідності, честі, недоторканності ділової репутації. Суд установив, що наведена у книзі інформація про народного депутата є брехливою і недостовірною.

З огляду на це суд ухвалив заборонити розповсюдження книги до того, як зазначені брехливі фрагменти будуть з неї вилучені.

Також автору книги Вахтангу Кіпіані та ТОВ «Віват» при поширенні інформації, пов'язаної з книгою під назвою «Справа Василя Стуса», у пресі, на радіо, телебаченні, у мережі Інтернет та інших ЗМІ забороняється використовувати інформацію, що міститься в розділі під назвою «Кримінальна справа № 5 – книга життя і смерті Василя Стуса» і низці інших частин книги, які дають змогу ідентифікувати Віктора Медведчука як персонажа (дійову особу) твору без його згоди.

Крім того, автор книги і видавництво зобов'язані сплатити всі судові витрати.

 

Прес-служба «Опозиційної платформи – За життя»

Опубліковано: 19 жовтня 2020
×
Приєднатися