Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Суд зобов'язав ДБР почати розслідування щодо запису розмови Баканова і Труби про фальсифікацію кримінального переслідування проти Медведчука

16 липня 2020 року Печерський районний суд м. Києва ухвалив рішення за скаргою народного депутата України Рената Кузьміна на бездіяльність уповноважених осіб Державного бюро розслідувань, яка полягає в невнесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення.

31 січня 2020 року українські ЗМІ оприлюднили запис розмови, під час якої голова СБУ Баканов обговорює фальсифікацію кримінальної справи проти Віктора Медведчука з директором ДБР Трубою.

Голова СБУ, як стверджують ЗМІ, заявив: «Ми вчора дискутували з Володимиром Олександровичем (Зеленським. – Ред.) про кримінальні справи щодо Медведчука, які там є. Він просто постійно щось говорить, і в принципі ці справи можна плодити й плодити. Я кажу, що, якщо ми їх почнемо створювати одну за одною, однаково лінгвістична експертиза має бути, яка щось знайде у цих висловлюваннях...».

Партія «Опозиційна платформа – За життя» зажадала об'єктивного розслідування щодо оприлюднених ЗМІ записів. Однак ДБР таке розслідування не почало. І це цілком зрозуміло: Державне бюро розслідувань перетворилося на потужний інструмент зовнішнього управління і контролю над Україною з боку її справжніх заокеанських господарів, а також на засіб політичного переслідування інакомислячих, для чого вище керівництво цього органу порушує закон та вдається до фальсифікацій, координуючи свої дії, як випливає з оприлюдненого ЗМІ запису, із Президентом України В. Зеленським.

Зараз, після рішення Печерського районного суду м. Києва, уповноважені особи Державного бюро розслідувань мають виконати вимоги, викладені у зверненні народних депутатів Кузьміна  Р. Р., Шуфрича Н. І., Загороднього Ю. І., Німченка В. І., Козака Т. Р., і почати кримінальне розслідування правопорушень, передбачених статтею 344 («Втручання у діяльність державного діяча») і статтею 366 («Службове підроблення») Кримінального кодексу України.

Цинічні організовані дії голови СБУ І. Баканова та екс-керівника ДБР Р. Труби, вчинені за вказівкою Президента В. Зеленського, є протиправними та злочинними. Організатори і замовники фальсифікації кримінального переслідування Віктора Медведчука повинні понести кримінальну відповідальність.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 2 серпня 2020
×
Приєднатися