Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Суд над керівником фракції ОПЗЖ у Харківській міській раді – яскравий приклад політичних репресій і фальсифікації кримінальних справ проти опозиції

Сьогодні у Харкові відбувається суд над керівником міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя», керівником фракції партії в міській раді Харкова Андрієм Лесиком. Цей організований на замовлення і в інтересах чинної влади суд може служити яскравим прикладом політичних репресій і фальсифікації кримінальних справ проти неугодних політиків.

Не маючи жодних реальних підстав для того, щоб притягнути до відповідальності Андрія Лесика, правоохоронці, виконуючи замовлення влади спочатку Порошенка, а тепер Зеленського, висувають харківському опозиціонеру абсолютно маячні звинувачення: неіснуючий репост в Фейсбуці, соцмережі, яку Андрій Лесик в той час не вів, і нібито напад на працівників СБУ, який Лесик нібито скоїв, не встаючи з лікарняного ліжка і перебуваючи під крапельницею.

Уже цих фактів достатньо, щоб повністю продемонструвати замовний і сфальсифікований характер звинувачень на адресу Андрія Лесика. Але куди значущіщу роль у викритті злочинних мотивів організаторів політичного цькування віддіграє той факт, що Андрій Лесик є послідовним прихильником і активним членом партії «Опозиційна платформа – За життя», рішуче та активно відстоює її ідеї і програмні цілі.

Як і багато інших членів нашої партії за це він і піддається незаконному, політично вмотивованому і антиконституційному переслідуванню, нападам націонал-радикалів, що тісно співпрацюють із владою.

Народні депутати від ОПЗЖ, які сьогодні приїхали до Харкова, щоб бути присутніми на судовому засіданні, контролювати дотримання законності й боротися з політичними репресіями, і вся партія «Опозиційна платформа – За життя» вимагають негайного припинення маячних і політично мотивованих кримінальних переслідувань щодо членів нашої партії, а також притягнення до кримінальної відповідальності організаторів і замовників незаконних політичних і кримінальних репресій.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 23 червня 2021
×
Приєднатися