Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Повідомлення сміттєвих телеграм-каналів про нібито зв'язок Медведчука з нафтопродуктопроводом є цинічною брехнею, що підтверджено рішенням Верховного Суду України

Низка політиків і ЗМІ поширюють неправдиву інформацію про нібито зв'язок нафтопродуктопроводу «Самара ‒ Західний напрямок» із Віктором Медведчуком. Заявляємо, що ні Медведчук, ні члени його сім'ї ніколи жодним чином не були пов'язані зі згаданим активом, так само як і з поставками та реалізацією дизельного палива і скрапленого газу.

Подібні безпідставні звинувачення вже лунали у минулому, однак Верховний Суд України поставив жирну крапку в справі про поширення брехні, яка у провокаційних цілях неодноразово озвучувалася так званими політиками та підконтрольними їм ЗМІ.

Верховний Суд України 1 липня 2020 року ухвалив остаточне рішення у справі за позовом Віктора Медведчука до телеканалу «Прямий», Володимира Ар'єва, Назара Первака і Віктора Маруняка ‒ суд закрив касаційне провадження за касаційною скаргою ТОВ «Телеканал «Прямий» на рішення Печерського районного суду м. Києва від 25 травня 2018 року та постанову Апеляційного суду м. Києва від 21 вересня 2018 року в справі № 757/72583/17 за позовом Медведчука Віктора Володимировича про захист честі, гідності та ділової репутації і спростування недостовірної інформації.

Суд визнав неправдивими заяви, що пролунали в ефірі програми «Закрита зона», зокрема й фразу: «І певні сегменти міждержавної торгівлі між Росією та Україною саме в паливно-енергетичному секторі так чи інакше контролює Медведчук. Насамперед це поставка дизельного палива нафтопроводом, яка контролюється близькими до Медведчука людьми, і вже актуальна тема... скраплений газ».

 

Прес-служба «Опозиційної платформи ‒ За життя»

Опубліковано: 11 лютого 2021
×
Приєднатися