Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ЗМІ, які поширюють фейки про Медведчука, понесуть відповідальність згідно з українським законодавством

23 жовтня 2020 року низка ЗМІ, таких як «Інтерфакс-Україна», «Українська правда», «РБК-Україна», безпідставно і керуючись примітивним політичним замовленням, поширили брехливу інформацію про те, що СБУ затримала учасників організації (активістів), причетних до рейдерських захоплень і протестних акцій, які нібито пов’язані з головою Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народним депутатом України Віктором Медведчуком.

Подібні заяви є цинічною брехнею і спрямовані на завдання шкоди честі, гідності та діловій репутації Віктора Медведчука, а також є помстою за його принципову позицію щодо боротьби із зовнішнім управлінням Україною, встановлення миру на Сході України, відновлення торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією, недопущення дискримінації російської мови.

Поширення цієї брехливої інформації перед майбутніми виборами, призначеними на 25 жовтня 2020 року, – частина брудної передвиборчої боротьби, спрямованої на недопущення перемоги партії «Опозиційна платформа – За життя» на місцевих виборах.

Вищевказані засоби масової інформації, а також ті ЗМІ, які поширять цю брудну фальшивку, нестимуть відповідальність згідно з українським законодавством.

 

Прес-служба партії

«Опозиційна платформа – За життя»

 

Опубліковано: 23 жовтня 2020
×
Приєднатися