Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Слуги народу» бойкотують Парламентську асамблею Ради Європи. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжує роботу в ПАРЄ

Заява партії

Делегація Верховної Ради IX скликання заявила про відмову брати участь у роботі осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Нова влада продовжує курс «парламенту Порошенка» на нагнітання напруженості в Європі і самоізоляцію України. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ послідовно виступає за діалог заради миру на всіх майданчиках. Незважаючи на чергову політичну витівку партії влади, ми продовжимо роботу в рамках ПАРЄ.

Заява української делегації про відмову від участі у роботі осінньої сесії ПАРЄ – ще одне свідчення того, що нова партія влади вже повністю перейняла не лише риторику, а й стиль роботи своїх попередників. «Слуги народу» виявилися вірними послідовниками «партії війни» у справі нагнітання протистояння і підриву будь-яких зусиль з відновлення миру і співпраці в Європі.

Під час обговорення складу делегації України в ПАРЄ «Слуги народу» традиційно закріпили за собою абсолютну більшість. Як виявилося, лише для того, щоб відмовитися від участі у роботі Асамблеї. Партія влади демонстративно проігнорувала можливість для консультацій на майданчику ПАРЄ про встановлення миру на Донбасі, про нормалізацію відносин з сусідніми країнами. Не захотіла представляти і захищати інтереси України в дискусії з європейськими парламентарями.

У Європі все частіше говорять про «втому» від України. Але все, що сьогодні змогли запропонувати міжнародним партнерам та своїм виборцям «Слуги народу» - черговий демарш і підтвердження безвідповідального курсу на самоізоляцію України.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не ухилятиметься від виконання свого обов'язку перед українським народом. Незважаючи на позицію партії влади, ми делегуємо свого представника для участі у роботі осінньої сесії ПАРЄ.

Ми вважаємо, що сьогодні для мирного врегулювання конфлікту в Україні необхідно активізувати міжпарламентський діалог з усіма сусідніми країнами, повністю відновити відносини з Радою Європи. Сьогодні важливо відійти від практики ультиматумів, бойкотів і постановочних демаршів, використовувати всі можливості для пошуку найбільш короткої дороги до миру.

Мир в країні та єдність українського народу - це головна мета, яку ставить перед собою наша політична сила. Ми будемо використовувати кожну можливість, щоб наблизити цей день.

Опубліковано: 25 вересня 2019
×
Приєднатися