Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Шабаш націонал-радикалів навколо праху Кузнєцова ‒ за межею совісті та норм моралі

В Україні триває шабаш націонал-радикалів і профашистських сил, які всіма способами прагнуть знищити пам'ять про подвиг героїв Великої Вітчизняної війни. Тільки в середу РНБО оприлюднила свій диктаторський перелік табуйованих назв і термінів, заборонивши навіть згадувати про Велику Вітчизняну війну. А вже в п'ятницю в Полтаві невідомі розбили пам'ятну дошку Герою Радянського Союзу Філіпу Денисовичу Киві ‒ дідові народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Іллі Киви.

Але апогеєм цього безумства стала відмова членів виконкому Львівської міськради передати останки похованого у Львові радянського розвідника, Героя Радянського Союзу Миколи Кузнєцова його рідним у Росії. І це незважаючи на те, що могилу непримиренного борця з фашистськими окупантами Кузнєцова неодноразово оскверняли. Крім того, ще у вересні Касаційний адміністративний суд зобов'язав Львівську міськраду дозволити перепоховання останків Миколи Кузнєцова на меморіальному комплексі в Єкатеринбурзі.

Ну а увінчалася ця неймовірна історія абсолютно ганебною й аморальною пропозицією «сміттєвого мера» Львова Андрія Садового повернути прах загиблого 1944 року радянського героя на Батьківщину лише в обмін на звільнення українців, які утримуються на непідконтрольній території Донбасу та відбувають покарання в РФ.

Такими діями українська влада, зокрема й місцева, демонструє повне презирство до закону і впевненість у абсолютній безкарності за це. Навіть в умовах, коли суди повністю підпорядковані влади і виконують будь-яку її примху, всяке судове рішення, яке є незручним для влади, грубо критикується і демонстративно ігнорується.

Сама пропозиція Садового до болю нагадує озвучену раніше божевільну, антиконституційну ідею Президента Зеленського про обмін голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука. Очевидно, бажаючи вислужитися, львівський голова зважився набути «перед обличчям начальницьким вигляду хвацького і придуркуватого» і взяти на озброєння його перекручену на свій лад ідею. У підсумку дурість кожного з них таки видно неозброєним оком, але мерзенність шантажу й аморальність танців, влаштованих на кістках загиблого воїна, здатні вразити навіть самих затятих циніків.

Якими би не були відносини між країнами, у світовій практиці можливість подбати про прах своїх загиблих солдатів є невід'ємним правом, яке поважали навіть найбільш варварські народи. Упевнені, що розгнузданий шабаш навколо пам'яті полеглих у Великій Вітчизняній війні, влаштований Садовим, його прагнення торгувати останками героїв ‒ це ганебний злочин перед совістю і мораллю, новий рівень ницості та мерзоти, до якого раніше українська влада, незважаючи на всі свої старання, ще не опускалася.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися