Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

З метою грабежу українського народу на вимогу МВФ і Сороса «слуги» йдуть на порушення Конституції та законодавства і прямий обман

Аграрний комітет Верховної Ради України в турборежимі, ігноруючи затверджений 20 грудня Меморандум про взаєморозуміння, підписаний представниками всіх фракцій у парламенті, а також грубо порушуючи статтю 93 Конституції України, пункт 6 статті 16 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» та пункт 1 статті 14 Закону України «Про статус народного депутата України», більшістю голосів рекомендував прийняти законопроект про відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні та підтримав порівняльну таблицю з 4018 правками.

Монобільшість взяла на себе зобов'язання забезпечити розгляд питання про продаж землі цілком відповідно до закону: проголосувати на комітеті кожну поправку, забезпечити широке обговорення. Але сьогодні всі домовленості було зруйновано.

Керівництво аграрного комітету протягло рішення рекомендувати парламенту прийняти в цілому законопроект про відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні. При цьому підтримано було лише 7 правок, а решта (серед них 3299 правок, внесення яких до порівняльної таблиці домоглася «Опозиційна платформа – За життя») розглянуті не були та повністю проігноровані.

«Опозиційна платформа – За життя» послідовно і наполегливо відстоює права українських громадян. Для того щоб протидіяти нашій політиці щодо заборони на продаж землі сільськогосподарського призначення, яку підтримує до 70% українців, «слуги народу» змушені вдаватися до явних підтасовок, обману, порушення Конституції та законодавства України.

Представники монобільшості пропонують непродумані закони, єдина мета яких – заблокувати політичні ініціативи «Опозиційної платформи – За життя», як це було з нашим закликом до громадян України отримати гарантовані законом земельні ділянки для особистого користування.

За цією брехнею і махінаціями команди Зеленського стоїть одна мета: за будь-яку ціну пограбувати українців, забравши у них останнє багатство – родючу українську землю. Роблять це «слуги» за вказівкою Міжнародного валютного фонду і Фонду Сороса в інтересах великого іноземного капіталу.

«Слуги» просто не в змозі пояснити суспільству, навіщо саме зараз, у політичній гарячці, вони хочуть влаштувати розпродаж української землі. Зараз, коли мільйони громадян ще не реалізували своє конституційне право на отримання земельного паю, коли не завершено формування земельного кадастру, коли не закінчене розмежування земель громад. Чому так звана реформа відбувається саме тоді, коли українські аграрії та фермери позбавлені державної підтримки, розоряються і припиняють діяльність?

Влада просто не хоче говорити правду про те, що для неї вказівки кредиторів важливіші за інтереси країни і думку громадян. Саме тому «слуги» постійно змушені вдаватися до відвертої брехні, цинічного обману та грубо порушувати закони. Саме тому з боку фракції влади в парламенті в хід йдуть «нічні засідання», «таємні голосування», «зустрічі в підвалі», фальсифікації й афери.

Нашій партії у співпраці з іншими здоровими політичними силами, громадськими рухами і небайдужими громадянами України вдалося домогтися того, що злочинний закон про продаж земель сільськогосподарського призначення не був прийнятий до Нового року, але тепер тимчасовці з монобільшості наважуються на все, аби його було ухвалено в 2020-му.

Заявляємо, що дії «Слуги народу» є злочинними, не відповідають законодавству України і волі Українського народу.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 28 грудня 2019
×
Приєднатися