Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Росія скасувала санкції щодо транзиту українських вантажів

24 червня 2019 року президент РФ Володимир Путін вніс зміни до норм указу про контрсанкції від 6 серпня 2014 року та від 22 жовтня 2018 року. Зокрема, у документі прописано дозвіл на транзитні перевезення територією Росію підсанкційних товарів з України. Питання скасування цих санкцій було предметом обговорення під час нашої з Юрієм Бойком зустрічі з головою уряду РФ Дмитром Медведєвим і головою правління «Газпрому» Олексієм Міллером, що відбулась 22 березня 2019 року в Москві. Крім зниження ціни на газ і створення газотранспортного консорціуму, обговорювалися також питання відновлення взаємовигідних економічних відносин, зокрема і транзит українських вантажів територією РФ.

Таке рішення керівництва Російської Федерації свідчить про готовність йти шляхом налагодження міждержавних економічних відносин України і Росії. Упевнений, що саме прямі переговори між керівництвом України і Російської Федерації, необхідність яких відстоює «Опозиційна платформа ‒ За життя» та необхідність яких підтримують, згідно з результатами соціологічних досліджень, 75% українців, дозволять вирішити й інші важливі питання у відносинах наших країн і захистити національні інтереси України.

Результатом відновлення транзиту стане активізація міжнародних автомобільних і залізничних перевезень з України, розвиток вантажних перевезень у треті країни, загальна активізація виробництва і створення тисяч робочих місць всередині країни.

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 25 червня 2019
×
Приєднатися