Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рішення Конституційного Суду повинні виконувати всі чиновники аж до Президента, навіть якщо їхнім західним господарям воно не подобається

Останніми днями Конституційний Суд України ухвалив низку важливих рішень, зокрема вказав на неконституційність рішень НАЗК щодо електронного декларування та, зазначивши, що кримінальна відповідальність за декларування недостовірних відомостей є надмірною, таку відповідальність скасував.

Це рішення Конституційного Суду викликало різку критику з боку як представників української влади, так і західних «партнерів». Зокрема, повністю залежний від Заходу український Президент, грубо порушивши норми права, перевищивши свої повноваження та проявивши цілковиту неповагу до Конституційного Суду, зажадав, аби судді пояснили своє рішення. Гарант Конституції, котрий має першим відстоювати дотримання Основного Закону, фактично викручує руки представникам судової влади, намагаючись зберегти норму, яка не відповідає Конституції країни. Сам факт публічних заяв про необхідність «пояснити» рішення КСУ принижує авторитет судової системи та інститутів державної влади.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє про дискримінацію конституційної юрисдикції країни, пряме втручання в роботу судової системи та спробу чинити тиск на суд, що є злочином, а також призводить до порушення балансу гілок влади, ослаблення можливостей судової системи щодо захисту прав і свобод людини, остаточно перетворюючи Україну на територію реалізації чужих національних інтересів і геополітичних амбіцій інших держав.

Такі протиправні за своєю суттю дії дискредитують систему державного управління і порушують основоположний конституційний принцип поділу влади.

«Опозиційна платформа – За життя» вкотре заявляє про вкрай неефективну боротьбу з корупцією в Україні. І нагадує: витративши понад 12 млрд грн коштів українських платників податків та запланувавши на свою діяльність у 2021 році ще 5,6 млрд грн бюджетних коштів, антикорупційні органи з моменту їх створення 2015 року повернули до української скарбниці менше ніж 500 тис. грн, зокрема 2020-го – лише 48,5 тис. грн.

Саме ця псевдоантикоррупційна система, яка цілком підконтрольна західним кураторам і тому неминуче суперечить Конституції України, як і наглядові ради державних компаній, викачує кошти з державного бюджету України, не приносячи країні жодної користі. Вона слугує лише інструментом зовнішнього управління, за якого представники іноземних держав не просто не соромляться здійснювати контроль за роботою і НАЗК, і НАБУ, і Вищого антикорупційного суду, а вже навіть роблять це демонстративно.

Захід усіма силами намагається зберегти нав'язану нашій країні та побудовану за його вказівкою нібито антикорупційну систему, яка давно стала рудиментом, перетворилася фактично на інструмент боротьби з неугодними, з політичними опонентами.

Ніхто не може вимагати від Конституційного Суду жодних пояснень щодо його рішень. Ніхто не має повноважень проводити ревізію рішень Конституційного Суду. Вони є обов'язковими до виконання. Зокрема й Президентом, главою його Офісу та рештою, що активно висловлюють своє невдоволення рішенням органу, який забезпечує верховенство Конституції в нашій країні.

«Опозиційна платформа – За життя» вимагає від української влади і зокрема Президента Зеленського припинити принижувати Україну своєю догідливою позицією щодо західних агентів зовнішнього управління. Влада повинна негайно припинити тиск на Конституційний Суд України та забезпечити беззаперечне виконання рішення КСУ на виконання норм Основного Закону.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 29 жовтня 2020
×
Приєднатися