Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Рейтинг Зеленського стрімко падає не через телеканали, а тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців запитання

Володимир Зеленський ввів санкції проти телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK. Це рішення є абсолютно незаконним, оскільки згідно з частиною другою статті 1 Закону України «Про санкції», вони «можуть застосовуватися з боку України по відношенню до іноземної держави, іноземної юридичної особи, юридичної особи, яка знаходиться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи-нерезидента, іноземців, осіб без громадянства...», а народний депутат Тарас Козак ‒ громадянин України, і телеканали «112 Україна», NewsOne, ZIK є українськими юридичними особами.

Зеленський мріє зачистити інформаційне поле, як йому радить його оточення, щоб інформаційне спілкування Президента з українським народом проходило на інтелектуальному рівні дитячого садка, під ялинкою, коли Президент віщає, а вдячна аудиторія слухає його? Бажає звести спілкування до «прикольних відосиків»? Такого не буде! Так не вийде! Людям потрібні відповіді на запитання, які їх хвилюють, ‒ про тарифи, вакцини, мир на Донбасі, заробітну плату, пенсії та чимало іншого. Про те, чому Президент дозволяє собі цинічно і грубо порушувати Конституцію та закони. І на ці запитання доведеться дати відповіді, як би він не хотів цього уникнути.

Причина падіння рейтингу чинного Президента і його партії не в роботі телеканалів, а в тому, що кожного дня прості люди, беручи до рук платіжки за комунальні послуги, не отримуючи допомоги у попередженні коронавірусу, сидячи вдома через безглуздий локдаун, втрачаючи право вільно говорити рідною мовою, розуміють ‒ їх цинічно обдурили, продовжують обманювати, а тепер почали застосовувати насильство, знущання і примус до незгодних. Сьогодні Президент Зеленський одним розчерком пера викинув на вулицю півтори тисячі журналістів і працівників трьох телеканалів та позбавив мільйони глядачів права на отримання об'єктивної інформації.

Оточення і заокеанські господарі Зеленського його руками зачищають інформаційне поле від опонентів, зробили з нього інструмент владного свавілля, переконуючи Президента у його винятковості та праві ухвалювати протизаконні рішення. Але за такі рішення неминуче доведеться нести відповідальність. Згадується пророцтво із забороненої владою Зеленського книги «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова: «Аннушка вже розлила олію».

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 3 лютого 2021
×
Приєднатися