Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Референдум – невід'ємне право українського народу!

1 грудня 1991 року на всеукраїнському референдумі Україна утвердилася як самостійна, незалежна держава. Громадяни різних національностей об'єдналися навколо цінностей демократії і миру, на яких ґрунтувалася Декларація про державний суверенітет України. Тоді, дивлячись у майбутнє, ми бачили Україну країною, в якій люди, їх права і свободи, їх соціальний захист, є найвищою цінністю. Державою, у якій гарантовано право всіх національностей на вільний національно-культурний розвиток. Ми розуміли значимість миру і тому зробили вибір на користь позаблоковості та нейтралітету.

Це була наша країна, в якій хотілося жити і яку хотілося разом будувати. І ми віримо, що дуже скоро вона знову такою буде. Але для цього має бути дуже багато зроблено.

Треба виправити все, що за останні роки натворили націоналісти, радикали і дилетанти, які перекрутили саме поняття української державності. Повернути в країну мир і єдність. Забезпечити міжнаціональну злагоду. Захистити національні багатства від розпродажу. Відтворити промисловість і сільське господарство. Відвоювати зовнішні ринки. Повернути в країну молодь. Підняти науку і освіту. Захистити людей від бідності і хвороб. Це саме ті завдання, які ставить перед собою ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ.

Сьогодні влада не поділяє цих цілей. Вона хоче забрати у народу землю, надра, власність і права. Зе-команда обіцяла українським громадянам народовладдя і пряму демократію. Але тепер, як вогню, боїться референдуму. Вона не хоче чути, що думають громадяни ані про продаж землі та стратегічних підприємств, ані про мову та культурну політику.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ єдина політична сила, яка бореться за зміну курсу і повернення країни на шлях миру, демократії і соціальної справедливості. Ми знаємо, як це зробити.

Наша партія буде домагатися, щоб всі важливі для країни питання вирішувалися на загальнонаціональних референдумах. Тільки разом ми прокладемо шлях до миру і процвітання України.

Опубліковано: 1 грудня 2019
×
Приєднатися