Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Розчарування у політиці Президента не виправити скандальним прес-марафоном

26 листопада В.Зеленський провів прес-марафон, після якого стало зрозумілим, чому влада втрачає довіру людей. Громадяни хотіли почути від Президента чіткі відповіді на те, як буде подолано енергетичну кризу, переможено інфляцію, коли в Україну повернеться мир. Натомість країна побачила політичний балаган, побудований на погрозах, тиску та маніпуляціях.

Глава держави демонстрував повне задоволення своїми рішеннями та діями його команди. Він пишається початком розпродажу української землі, «великим будівництвом» за гроші з Фонду боротьби з епідемією, «Дією», яку не підробляє лише лінивий. І його настрої не псує ні зростання цін і тарифів, ні віялові відключення електроенергії, ні рекордне безробіття, ні люди, які перетворилися на злиднів. Його цілком влаштовує ситуація, коли зовнішні кредитори диктують уряду, які реформи проводити і які тарифи встановлювати. Він нічого не робитиме для реалізації Мінських угод, а чекатиме на рішення іноземних «партнерів» і рухатиметься невідомим нікому «паралельним» шляхом.

Єдине, що справді хвилює Президента та його команду — як втриматися при владі. Усі, хто не поділяє це бажання, оголошуються ворогами. До цієї категорії потрапили всі — журналісти, політики, бізнесмени, пересічні українці, незадоволені владою. Володимир Зеленський дав зрозуміти, що й надалі, всупереч Конституції, розправлятиметься зі своїми опонентами за допомогою кишенькової РНБО, тиснитиме на суди та знищуватиме свободу слова.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ констатує наявність глибокої прірви між діями влади та інтересами українського народу. Некомпетентність, безвідповідальність, самодурство Зе-команди не залишають надії на виправлення ситуації в країні.

Нинішня влада не вирішуватиме проблем людей, яких не бачить, і не виправлятиме свої помилки, які не визнає. До керівництва в країні має прийти професійна та відповідальна політична сила, яка без шоу та пафосних уявлень зможе дати Україні мир, подолати кризу та бідність, забезпечити права громадян та повернути демократію. Єдиним шляхом до цього є лише вибори, на яких український народ дасть справедливу оцінку талантам Зе-команди.

Опубліковано: 26 листопада 2021
×
Приєднатися