Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Поширюючи наклепи на адресу ОП-ЗЖ, Максим Ткач підтвердив, що рішення виключити його з партії було правильним

Звинувачення і наклеп на адресу колишніх однопартійців і керівництва ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, висловлені Максимом Ткачем на сесії Маріупольської міськради, – наслідок його виключення з партійних лав за негідну поведінку і зраду інтересів виборців.

Систематичні підігрування міській владі, голосування за потрібні їй рішення всупереч позиції ОП-ЗЖ, дискредитація партії, ухилення від сплати податків, у чому Максим Ткач особисто зізнався, – причини, через які ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ 15 червня ухвалила рішення про очищення своїх рядів і одноголосно виключила Максима Ткача з фракції та партії.

На жаль, не всі витримують випробування опозицією і зберігають вірність виборцю, партійним і ідеологічним принципам. Не всі вміють нести відповідальність за свої рішення і гідно виходити з ситуації, що склалася. Своєю поведінкою і наклепом, Максим Ткач тільки підтвердив, що рішення про його виключення було єдино правильним і вірним.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжить очищати свої лави від тих, хто не здатен зберігати відданість виборцям, партійним принципам, нормам етики та моралі. Ми залишаємося відданими людям, які віддали за нас свої голоси і продовжимо робити все, щоб забезпечити їм захист і підтримку, особливо у нинішніх непростих життєвих умовах.

 

Опубліковано: 1 липня 2021
×
Приєднатися