Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Радіо Свобода» прагне очорнити звільнення українців

«Радіо Свобода» поширює інформацію про те, що «прес-служба Медведчука не пустила в аеропорт журналістів "Радіо Свобода" на передачу полонених».

Передачу утримуваних осіб висвітлювали найбільші ЗМІ України, Білорусі та Росії, міжнародні інформаційні агентства, зокрема Рейтер і Ассошиейтед Прес. Їх представники можуть дати незалежну оцінку діям прес-служби Віктора Медведчука і тим зусиллям, які докладалися для допомоги в організації їхньої ефективної роботи.

Особисто я задовго до початку заходу знаходився в аеропорту Мінська, спілкувався з журналістами як перед постом охорони, так і за ним, і до мене не звертався жоден журналіст, який ідентифікував би себе як представник «Радіо Свобода». Також я не вів телефонних розмов з журналістами «Радіо Свобода». Пізніше, уже в аеропорту міста Київ, журналісти цієї організації не задавали жодних запитань з цього приводу, незважаючи на те, що я там був і був доступним для преси.

Нагадаю, що у 2016 році радіо Free Europe перекрутило слова Віктора Медведчука, організувавши інформаційну провокацію.

Вважаю заяву журналістів «Радіо Свобода» дешевою провокацією, спрямованою на власний піар, і спробою створити негативний інформаційний фон навколо звільнення українців.

Олег Бабанін,

прес-секретар Громадського руху

«Український вибір – Право народу»

Опубліковано: 28 червня 2019
×
Приєднатися