Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Провали в економіці та боротьбі з епідемією – відповідальність президента Зеленського

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

На думку президента Зеленського, парламент при пандемії повинен працювати не для того, щоб допомогти країні та людям боротися з епідемією, встановити мир на Донбасі або знизити тарифи. Зеленський хоче від Верховної Ради продовжувати дії, які довели країну до кризи. Він хоче продовження псевдореформ, які розвалили медичну галузь, промисловість, малий і середній бізнес, продовжити посилення своєї влади. Але головними його цілями залишаються догоджати МВФ і розпродаж української землі.

Президент влаштував чехарду з призначенням некомпетентного уряду, потім його раптовою відставкою в кризу пандемії та призначенням нового, який мало чим відрізняється. Таким чином він сам і обидва його уряди втратили час і не підготували країну до протистояння епідемії. Замість того щоб вчасно закрити кордони, влада займалася піарівськими перельотами з Китаю, скандалами у Санжарах і одночасно давала заробити «своїм» авіаперевізникам на доставці потенційних носіїв вірусу з Італії. З країни безперешкодно вивозилися маски і засоби захисту. Зараз на місцях немає ні тестів, ні масок, ні необхідної кількості лікарняних ліжок – кожен новий заражений на совісті Зе-влади.

Країна розорена, знекровлена ​​і не готова до викликів вірусної пандемії. Через інтриги і бездарні експерименти з урядом «профанів з нізвідки» Україна опинилася в кабалі зовнішніх боргів і повній залежності від МВФ. Тому Україну змушують продавати землю і розбазарювати стратегічні підприємства під виглядом концесій. Тому в кризі промисловість і державні фінанси, а українські громадяни обкладені непідйомними тарифами, податками і цінами.

А головне, країна ні на крок не наблизилася до миру. На Донбасі триває війна. Влада посилює мовну дискримінацію, президент Зеленський підписав антиросійськомовний освітній закон, придуманий ще за режиму Порошенка. Влада продовжує війну зі свободою слова і пригнічує права людини.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від президента визнати провал свого курсу і зупинитися. Країна зараз у важкій ситуації через Ваші рішення. Україні потрібен мир, громадянам потрібен захист, економіці – допомога. Саме на це має бути спрямована робота Гаранта Конституції та Верховної Ради. Карантин і надзвичайний стан – це не інструмент боротьби з коронавірусом і, тим більше, не шлях для заробляння політичних дивідендів. Це – лише спосіб пригальмувати поширення епідемії, щоб виграти час. Час, який необхідно використати не для запуску розпродажу українських земель і просування інших згубних для народу ініціатив, а щоб по максимуму сконцентрувати сили і засоби для боротьби з вірусом, запустити механізми додаткового соціального захисту громадян і підтримки економіки.

Опубліковано: 16 березня 2020
×
Приєднатися