Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Проти призначення Нестора Шуфрича подав голос альянс корупціонерів, розпалювачів війни і ненависті

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Політичний демарш уламків режиму Порошенка з «Європейської солідарності» і партії «Голос», що примкнула до них, проти призначення Нестора Шуфрича головою парламентського Комітету з питань свободи слова – це істерика націоналістичної «партії війни». Вороги миру і демократії не можуть змиритися з тим, що захищати свободу слова в Україні тепер буде представник єдиної демократичної опозиції в країні.

На парламентських виборах більшість українських громадян виступили за мир, відновлення української демократії, розвиток економіки і поліпшення умов життя, за об'єднання країни і людей. За підтримки українських громадян ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ отримала на виборах високий другий результат і право представляти в новому парламенті позицію та захищати інтереси своїх виборців.

На посту голови Комітету з питань свободи слова наш представник буде відстоювати інтереси незалежних ЗМІ, боротися за права журналістів, добиватися захисту права кожного українського громадянина на доступ до об'єктивної інформації, що відображає різні точки зору. Ми будемо працювати над звільненням всіх в'язнів сумління, припиненням переслідування журналістів за їхню професійну діяльність. Будемо добиватися об'єктивного розслідування всіх злочинів проти журналістів і суворого покарання винних.

Головне, ми зламаємо систему брехні, ненависті та цензури, яку намагався побудувати режим Порошенка і його політичні сателіти з «Народного фронту». І це викликає напади безсилого гніву у мега-корупціонерів з колишнього БПП та їхніх підспівувачів з «Голосу». Очевидно, «Голос», який сьогодні повністю копіює риторику «Народного фронту», так само безславно завершить свій політичний шлях.

Як друга за рівнем підтримки громадян України партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» має всі підстави для того, щоб делегувати своїх представників в керівництво парламентських комітетів. Саме представник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ як єдиної опозиційної сили в країні повинен очолити Комітет з питань свободи слова.

Розглядаємо призначення нашого представника Нестора Шуфрича на посаду голови парламентського Комітету з питань свободи слова як одну з ключових умов відродження української демократії. Систему поліцейщини, репресій і диктаторської цензури проти свободи слова має бути зломлено. Вимагаємо від партії влади при голосуванні за призначення керівництва комітетів дотримуватися демократичних принципів і норм, довести відкритість і готовність додержуватись прав опозиції та не боятися істерик від нового альянсу корупціонерів, розпалювачів війни і ненависті.

Демократія, свобода слова, права людини – це вимоги українського народу. Волю українських громадян потрібно виконувати.

Опубліковано: 28 серпня 2019
×
Приєднатися