Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Профнепридатний Гончарук має бути відправлений у відставку

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Прем'єр-міністр Гончарук та члени його уряду знову опинилися в епіцентрі резонансного скандалу. Раніше Олексій Гончарук в підвалі вже вчив «слуг народу», як побудувати корупційну мережу на місцевих виборах. Цього разу він разом зі своєю командою придумував, як обдурити президента Зеленського і український народ казками про ситуацію в країні. Вважаючи главу держави некомпетентним, Гончарук сподівається приховати провали, допущені під його керівництвом.

Некомпетентний, безвідповідальний, набраний з випадкових людей уряд виявився не в змозі забезпечити розвиток країни. Недобір коштів до Державного бюджету за 11 місяців минулого року досяг 55 млрд гривень. Недофінансовується медицина та освіта. Масовими стали затримки зарплат, в тому числі у державному секторі економіки. Зриваються виплати субвенцій, фінансування програм регіонального розвитку. В країні півроку падає промислове виробництво. З початку роботи уряду О.Гончарука темпи падіння зросли у 5,3 рази. Банкрутують підприємства, масово скорочуються робочі місця і мільйони українських громадян змушені шукати роботу за кордоном. Якщо це «хороші новини» для країни – голова уряду не просто профан в економіці, він – брехун і пройдисвіт.

Обурення викликає і позиція депутатів з фракції «Слуга народу». Незважаючи на кризу в економіці, зухвалу безграмотність уряду і авантюризм прем'єра, вони не бачать підстав для відставки Гончарука та його компаньйонів. «Слуги народу» виставляють на посміховисько себе і президента, показують повну профнепридатність всієї Зе-команди.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає відставки Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра України і зміни всього складу уряду. Кожен день їхнього перебування при владі дискредитує президента і веде до загострення соціально-економічної кризи в країні.

Ми також вимагаємо зміни соціально-економічної політики влади. Для розвитку економіки і поліпшення життя громадян необхідно забезпечити підтримку промисловості та сільського господарства, створення нових робочих місць, підвищення зарплат і пенсій, гарантувати стабільне фінансування і доступність медицини та освіти. Саме цього добивається ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

Україні потрібен уряд компетентних управлінців, що захищає національні інтереси, а не збрід безграмотних ліквідаторів.

Опубліковано: 16 січня 2020
×
Приєднатися