Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Заклики Потураєва до розстрілу опозиції знайшли сприятливе середовище у фашистських радикалів – «Нацкорпус» увірвався до Черкаської облради

Заклики до фізичного знищення партійців «Опозиційної платформи – За життя» голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики М. Потураєва знайшли сприятливе середовище у черкаських націонал-радикалів. Неонацисти та інший вуличний набрід під проводом В. Кухарчука, вкотре зібравшись у зграї, сприйнявши заклик потураївської ідеології про розправу з опозицією, того ж дня увірвалися в робочий кабінет депутата від партії «Опозиційна платформа – За життя» Черкаської обласної ради Володимира Доманського, вдавшись до реальних погроз його життю і здоров'ю, принижуючи честь і гідність, зажадали припинити організаційну діяльність Доманського як виконуючого обов'язки голови Черкаської облради. Своїми хуліганськими діями націонал-радикали зірвали діяльність комісії з кадрового забезпечення представницьких органів влади, ображаючи і закликаючи до розправи над Доманським. Також загрози звучали на адресу керівництва «Опозиційної платформи – За життя» та партії загалом.

Для України стає буденністю, коли радикали, нацисти та інші суб'єкти політичного мародерства за повного потурання влади і правоохоронних органів займаються залякуваннями і політичним терором. Ба більше, ці дії є частиною спланованої і здійснюваної владою атаки на опозицію в Україні. Вони спрямовані проти вкрай незручної для влади партії «Опозиційна платформа – За життя» та здійснюються для підтримки різних кишенькових «проектів» влади Зеленського, які вдають, що збираються стати пророками і вершителями долі країни.

Хіба не без участі влади зазначені угруповання Черкас вдаються до залякування, терору і політичного мародерства, що має системний характер, проте правоохоронні органи мовчать і не вживають належних заходів. На що достовірно вказують повторні «набіги» цієї групи осіб на приміщення органів обласного і міського самоврядування, побиття депутатів в залі сесійного засідання представницького органу, як це сталося 19.02.2021 року з депутатом від ОПЗЖ О. Олененком. Офісом генерального прокурора і поліцейськими структурами стосовно цього жодних дій по завершенню досудового слідства не проводиться. Така безкарність і лежить в основі рецидиву фактів кривавої розправи щодо депутатів місцевих рад Черкаської області, що трапляється після виборів до місцевих рад.

Вся відповідальність за напади на депутатів ОПЗЖ цілком і повністю лежить на провладній фракції і подібних «потураєвих», які фактично віддають наказ «Нацкорпусу» та іншим націонал-радикалам щодо фізичної розправи над неугодними. Маховик терору, запущений Зе-командою після закриття незалежних телеканалів і фабрикації кримінальних справ проти голови Політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука і партії загалом, набирає обертів, а влада використовує усіляких «нацкорпиків» як чорний нал для придушення свободи світогляду і багатогранності ідеології громадян країни. Переконавшись, що влада заохочує беззаконня, грубе порушення норм Конституції і людської моралі, представники організацій фашистського спрямування відчули повну безкарність, про що свідчать рецидивні факти злочинних дій таких угруповань.

«Опозиційна платформа – За життя» вимагає негайного розслідування злочинного втручання в роботу Черкаської облради, а також у діяльність депутатів органів місцевого самоврядування по перешкоджанню виконання покладених на них функцій і залучення до відповідальності всіх причетних до нападу на депутатів. Ми закликаємо правоохоронні органи припинити потурати зграї збожеволілих вуличних бандитів, захистити законний вибір українського народу і не допустити розвитку ембріона нацистського і фашистського непотребу в Україні, де Основний Закон проголошує державу Україна, як демократичну і правову державу.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 18 червня 2021
×
Приєднатися