Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Посіпаки Порошенка продовжують наругу над свободою слова в Україні

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення звернутися до суду щодо анулювання ліцензії телеканалу «NEWSONE» – це наруга над Конституцією, свободою слова, демократією і правами українських громадян. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ добиватиметься відповідальності чиновників Нацради за порушення Конституції і Законів України, зловживання владою і напад на українську демократію.

Режим Порошенка, який пішов у минуле, ненавидів свободу слова. Минула влада завжди прагнула підкорити собі незалежні засоби масової інформації, поставити їх на службу своїй печерній нацистській ідеологічній доктрині. Саме тому режим цілеспрямовано намагався вводити цензуру, переслідував журналістів і блогерів, покривав напади екстремістів і радикалів на редакції незалежних ЗМІ. На виборах суспільство відкинуло цей курс. Але навіть після політичної поразки режиму його найвірніші маріонетки все ще нападають на українську демократію. Посіпаки Порошенка з Нацради намагаються наостанок хоча б кинути останній камінь в свободу слова в Україні.

Конституція України (ст. 15, 34), Закон України про інформацію (ст. 2), Закон України про телебачення і радіомовлення (ст. 4) гарантують українським громадянам право на свободу слова, на свободу вираження своїх думок і переконань, відкритість, доступність і свободу обміну інформацією. Сьогоднішнє рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення – явне і неприкрите порушення цих принципів і норм.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ініціює звернення до правоохоронних органів для притягнення до кримінальної відповідальності чиновників Нацради, які дозволили зловживання владою, порушення Конституції і Законів України.

Ми звертаємося до посольств країн-партнерів, представництва ООН і моніторингової місії ОБСЄ в Україні, представництв міжнародних організацій і міжнародних правозахисних співтовариств із закликом дати оцінку рішенням Національної ради.

Ми будемо ініціювати в парламенті негайну і повну зміну всього складу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Потрібно перезавантажити цей заповідник ксенофобії, націоналізму і нетерпимості, зігнати з посад цих надокучливих осінніх мух.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає за неухильне дотримання принципів демократії, свободи слова і норм Української Конституції. Нацизму, нетерпимості та ксенофобії не повинно бути місця в Україні. Повторення режиму цензури, «інформаційних резервацій» і заборон українське суспільство не потерпить!

Опубліковано: 5 вересня 2019
×
Приєднатися